mesačný horoskop november 2020

Mesačný horoskop november 2020

Horoskop november Baran

(21. marca – 19. apríla)

Podľa vášho mesačného horoskopu je november 2020 obdobím každého roku, keď sa vaše interakcie s ostatnými zintenzívňujú, drahý Baran, keď Škorpión Sun cestuje v časti vašej tabuľky, kde sa zlúčite. vaše energie s ostatnými na všetkých úrovniach – psychologicky, filozoficky, intelektuálne, finančne a sexuálne. To, čo tento rok zvyšuje energiu tejto elektrárne, je cyklus Marsu, vašej vládnucej planéty aj po 11. dni v intenzívnom magickom Škorpiónovi. Buďte pripravení na nutnosť zlúčiť sa a pokračujte, keď si Škorpión Nový mesiac 12. kladie otázku: Čo si najviac želáte od svojich vzťahov a čo ste ochotní investovať, aby ste to dosiahli? Nastal čas zasadiť tieto semená, ó priekopník zverokruhu. A hoci ste v živote pripravení ísť sám, pretože ostatní zvyčajne nedokážu držať krok s vašim tempom, viete, že keď sa vyrovnáte s ostatnými, je to oveľa vzrušujúcejšie a napĺňajúce.

Býk mesačný horoskop november

(20. apríla – 20. mája)

Pamätáte si na príbeh býka Ferdinanda? Jediné, čo chcel urobiť, bolo sedieť pod korkovým stromom a cítiť vôňu ruží – až jedného dňa sedel na čmeliakovi a mysleli si, že musí byť dosť dravý na to, aby bojoval s býkom v ringu v Madride. So Škorpiónom Slnkom vo vašom dome vzťahov, ku ktorému sa pripojil Mars, planéta vášne a túžby v Škorpiónovi 11. a Nový mesiac v Škorpiónovi 12., sa môžete cítiť ako ten býk, ktorý sedel na čmeliakovi. Za normálnych okolností sa ti hnusí konfrontácia, ty mierumilovný býk, a môže sa zdať, že ťa tvoje vzťahy podnecujú – ale pravda je taká, že pod tou túžbou po mieri za každú cenu chce tvoja duša väčšiu intimitu a jediný spôsob, ako mať väčšiu intimitu je byť ochotný tancovať v ohni.

Blíženci horoskop november

(21. mája – 20. júna)

Ako prispôsobivé, všestranné a niekedy rozptýlené a prchavé vzdušné znamenie zverokruhu ste sa pýtali, čo vás zasiahlo, pretože život bol v poslednej dobe plný mocenských bojov s Plutom, planétou moci, tancuješ oproti svojmu Slnku v Blížencoch. A ty si sa naučil vzdať sa, že? Keď sú Slnko, Mars a Nový mesiac 12. decembra v Škorpióne, je čas, aby ste zmenili každodennú kvalitu svojho života. Ak sa zdá, že si táto intenzívna energia vyberá svoju daň na vašom zdraví a celkovom pocite pohody, pozrite sa na to, čo jete, koľko spánku spíte, ak pravidelne cvičíte a rozhodnete sa v týchto oblastiach robiť zmeny. že vytvárate živú a zdravú myseľ / telo / ducha. Škorpión je znamením transformácie, mágie, liečenia a regenerácie. Zasaďte teda semená obnovy na tento Škorpión Nov Mesiaca, pretože Vesmír vždy hovorí ÁNO!

 

Rak horoskop zdarma na november

(21. júna – 22. júla)

Nie je ľahké byť, hovoríte, drahý krab? Niet pochýb o tom, že musíte byť disciplinovanejší a zodpovednejší za svoje pocity a svoju emocionálnu pohodu. So Saturnom, planétou zodpovednosti a disciplíny, v Rakovi od augusta ste mali dosť lekcie v starostlivosti o seba samého a v starostlivosti o seba – nehovoriac o prevzatí zodpovednosti za VŠETKO, čo cítite, bez toho, aby ste robili chybu niekoho iného. Teraz už vieš, drahý Moonchild, že si rovnako schopný opustiť ťa ako ktokoľvek iný. Vďaka ôsmemu retrogradu Saturn budete mať ešte jednu príležitosť na vytvorenie tých vnútorných štruktúr, ktoré skutočne podporia to, kým ste teraz. Pamätajte, že ohrádka je vhodná a bezpečná štruktúra na ochranu dieťaťa, ale rovnaká ohrádka je obmedzujúca a obmedzujúca pre dospelého. Saturnova správa je, že máte na to, aby ste boli vlastnou mamou a otcom.

Lev mesačný horoskop november

(23. júla – 22. augusta) Aj keď ste od prírody obyčajní spoločenskí, milujúci a odchádzajúci, môžete sa cítiť súkromnejšie, priťahovanejšie, introspektívnejšie a premýšľavejšie, keď v dome chodí Škorpión po Slnku a Marse. vašich fyzických a emocionálnych základov. Nastal čas zabaviť sa v súkromí domova a osláviť zázrak svojho vnútorného života. Bolo by dobré podniknúť projekt vo svojom dome, aby ste mali fyzický výstup na intenzívnu a silnú energiu Marsu, planéty túžby a konania, v Škorpiónovi. Ak doma panuje trenie alebo napätie, skúste si spomenúť, kedy ste ako dieťa cítili podobné energie, pretože 4. dom je tiež vašou minulosťou – a ak ste ochotní nebojácne čeliť tomu, čo môže byť s odvahou leva , vytvoríte z minulosti úžasný darček.

Panna horoskop na november

(23. augusta – 22. septembra)

Akú jazdu ste mali za posledný rok, keď ste sa rozširovali na všetkých možných úrovniach, možno aj po pás? Merkúr, vaša planéta anjela strážneho, opúšťa sústredenú, odhodlanú a prenikajúcu energiu Škorpióna a 4. dňa sa vydáva k optimistickému, bujarému a nadšenému Strelcovi a potom 30. až 20. decembra retrograduje. Posolstvom Merkúra v ohnivom Škorpiónovi je osvetliť seba, drahá Panna. Prestaňte byť taký anál, že všetko musí byť tak. Ak sa tak sústredíte na každý malý detail, môže vám uniknúť zázrak života. So všetkými planétami Strelec vo vašom 3. dome komunikácie a s Merkúrom vo filozofickom Škorpiónovi nájdete slová, aby ste videli väčší obraz a komunikovali s väčšou silou, zmyslom a účelom na Splne 26. v Blížencoch.

Váhy mesačný horoskop november

(23. septembra – 22. októbra)

Teraz máte ples, nie ste, milenka vzťahov, tímovej práce a spolupráce, s Jupiterom, planétou rastu a expanzie, ktorá cestuje vo vašom znamení. Ak teraz inkasujete, je to preto, že si to zaslúžite. Žneš to, čo si zasial za posledných 12 rokov, pretože sa zdá, že všetci sú tvoji fanúšikovia. A s Venušou, vašou planétou strážneho anjela, vo Váhach až do 22. dňa, keď sa vleje do mocného Škorpióna, vychádzajú ľudia z dreva, aby vás podporili pri uskutočňovaní vašich snov. Áno, všetko, čoho sa dotknete, sa môže zmeniť na zlato, pretože tomu veríte. Zo všetkých znamení vo zverokruhu poznáte hodnotu a dar vo všetkých vzťahoch a teraz je čas, aby ste znovu potvrdili, že každý zápas sa koná v nebi.

 

Škorpión mesačný horoskop november

(23. októbra – 21. novembra)

Toto je váš mesiac znovuzrodenia, uzdravenia, regenerácie a maximálnej intenzity, drahý Škorpión. Či už budete vyjadrovať škorpióna, hada alebo energiu fénixa / orla Škorpióna, je na vašom rozhodnutí. A tento november 2020 je pre vás obzvlášť silný, pretože Mars, vaša planéta túžby a činu strážneho anjela, sa 11. storočia pripojí k Slnku v Škorpiónovi. Očakávajte, že sa veci po 11. dni skutočne zahrejú, keď sa spojíte so svojou vášňou. A keď sa sústredíte na túžbu svojho srdca, nie je nikto viac zameraný, odhodlaný a neoblomný ako vy. Vášeň je vaše druhé meno a Mars vo vašom znamení, ku ktorému dochádza iba každé dva roky, iba zdvojnásobuje potešenie a zdvojnásobuje zábavu. A pre tých z nás, ktorí vás majú radi, je najlepšie uniknúť z cesty.

Strelec horoskop na november

(22. novembra – 21. decembra),

drahý strelec, v novembri 2020 vždy existuje potenciál pre množstvo zákulisných aktivít, pretože planéty Škorpióna prúdia vo vašom 12. dome snov, inšpirácie, duchovna a vášho nevedomia. A je veľmi pravdepodobné, že pre vás bude ľahké zdieľať, o čo ide, pretože Merkúr, planéta komunikácie, sa cykluje do vášho znamenia 2., kde bude až do 10. januára 2021, kvôli retrográdnej ceste začínajúcej 30. Kdekoľvek vo svojom živote potrebujete jasnosť a smer, požiadajte o odpovede vo svojich snoch, najmä okolo Nového Mesiaca v Škorpiónovi 12., pretože zatiaľ čo telo spí, duša to nikdy nerobí. A s Jupiterom, vašou planétou anjela strážneho, ktorá je teraz vo Váhu, znamením tímovej práce a spolupráce, prichádzajú ľudia z ničoho nič, aby vás a váš proces podporili.

Kozorožec horoskop na november

(22. decembra – 19. januára)

Aj keď zvyčajne viete, kam máte namierené, vaša cesta na horu nemusí byť taká jasná ako Saturn, vaša vládnuca planéta začína svoj päťmesačný retrográdny cyklus 8. dňa. Mesačný horoskop vám odporúča, aby ste sa dlho dôkladne zaoberali kvalitou svojich vzťahov, osobných i obchodných, a tiež toho, či majú na váhe. Je to skvelý čas na stanovenie hraníc a požiadanie o to, čo chcete. A buďte pripravení na to, že vaši partneri vám dajú v žiadnom prípade najavo, čo od vás potrebujú. Vo svojej kariére, ktorá je pre vás najdôležitejšia, môžete byť pripravení na zvýšenie platu, povýšenie, nové zamestnanie alebo na všetky tri, pretože Jupiterova expanzná energia prekoná váš 10. dom. Ste pripravení zintenzívniť a prevziať väčšiu zodpovednosť. Ak to v súčasnom zamestnaní nemôžete urobiť, môžete sa rozhodnúť hľadať nové a nové a lepšie zamestnanie si vás môže nájsť, pretože si to zaslúžite.

Vodnár horoskop na november

(20. januára – 18. februára)

Môžete mať pocit, že sa prebúdzate po dlhom spánku, keď sa Urán, vaša planéta prebúdzania, prelomu a rebélie anjela strážneho, po svojom päťmesačnom chvoste 11. posunie vpred. Je čas na kúzlo vo vašej kariére tento mesiac, keď planéty Škorpión cestujú vo vašom 10. dome. Cítite silný zmysel pre misiu, zvlášť keď Mars jedenásteho cyklu cykluje do Škorpióna a dvanásteho Mesiaca v Škorpiónovi. Ste humanitárnym zverokruhom a je načase, aby ste vo svojej práci vyjadrili svoju jedinečnosť, originalitu a vynaliezavosť a pohli sa za všetky obmedzenia a odstránili to, čo nefunguje, akonáhle Urán pokročí vpred. V súčasnosti existuje veľa príležitostí na vytvorenie silných aliancií s ľuďmi, v ktorých si môžete navzájom vzájomne pomáhať.

Ryby mesačný horoskop november

(19. februára – marca)

Ako informoval horoskop z novembra 2020, tento mesiac sa vám môže krútiť hlava, keď budete stúpať k tomu, kým v skutočnosti ste. Ste v tvorivom prebudení a prichádzate do svojho. Oslnivá planéta Urán vás postaví do stredu božských zmien, ktoré sa tiež môžu cítiť ako vaša vlastná osobná revolúcia, aby ste mohli objaviť to skutočné. Znovuobjavte sami seba a zrevidujte itinerár svojho osobného života. Viac ako kedykoľvek predtým musíte byť sami sebou a robiť to, čo chcete, svojím jedinečným spôsobom. Zvyčajne jemný, súcitný a obetavý, prekvapí vás, aké ľahké bude vyhodiť kohokoľvek alebo čokoľvek z dohľadu a mysle, čo vám bráni prejaviť vynaliezavosť a individualitu. A všetkého, čoho sa vzdáte alebo stratíte, nahradí vzácny vesmírny dar, vaša nezávislosť – niečo, čo si musíte navždy uchovať.

 

(Visited 3 699 times, 1 visits today)
Share