Mesačný horoskop október 2020

Baran mesačný horoskop október 2020

(21. marca – 20. apríla) Určite splníte svoju potrebu byť nezávislým Konverzácie, debaty a hľadanie mentora, ktorý by tu bol. Pracovná scéna je príjemná. Sledujte tendenciu nadmerne si dopriať jedlo a pitie. Na konci mesiacov by ste mohli nájsť romantický vzťah / vzťah. Po 15. bude vaša myseľ chcieť intenzívne skúmať subjekty a preniknúť do hlbokých duchovných právd. Po 22. dni môžete zažiť „smrť“ a potom znovuzrodenie nejakého osobného aspektu. Po 24. dni sa uistite, či skupiny a priatelia, s ktorými ste zapojení, stoja za váš čas a úsilie. Uistite sa, že sa združujete s podobne zmýšľajúcimi ostatnými! Dvadsiaty siedmy prináša povedomie o riešení vašich financií alebo súčasnej hodnoty.

Býk mesačný horoskop október 2020

(20. apríla – 21. mája) Vaša schopnosť byť vynaliezavý a produktívny sa testuje na pracovnej ploche. Vaše pracovné zaťaženie sa pravdepodobne zdvojnásobilo. Neustále hľadajte ďalšie príležitosti na postup do októbra 2020. Zdravie by malo byť v tomto období vynikajúce. Romantické a tvorivé aktivity majú láskavú podporu, ale na konci mesiacov sa dôraz kladie na zvýšenú spoluprácu spolupracovníkov a nadriadených. Po trinástej by bol vhodný čas na začatie nových projektov, ktoré zlepšia vaše pracovné prostredie alebo zlepšia vaše zdravie. 15. deň prináša začiatok intenzívnej a sondovanej komunikácie v partnerstve / vzťahoch. Po 24. dni sa môžete počas svojej kariéry zapojiť do duchovných alebo okultných záležitostí alebo sa môžete rozhodnúť, že vaše súčasné povolanie nie je dostatočné. Dvadsiaty siedmy prináša osvetlenie k určitému osobnému problému.

Blíženci mesačný horoskop október 2020

(21. mája – 21. júna) Tento mesiac budete mať náladu hrať. Váš vnútorný vedúci plavby pracuje nadčas, aby si vybral medzi romantikou, tvorivosťou alebo príjemnými aktivitami. Budete zaneprázdnení vylepšovaním vzhľadu svojho domu alebo možno zábavou hostí. Do konca mesiaca budete mať naozaj dobrú náladu. Nový mesiac 13. dňa by bol dobrý na začatie nových kreatívnych projektov, ktoré využívajú vaše umelecké schopnosti. Po 15. dni sa budete viac venovať duševnej práci a budete venovať viac pozornosti detailom. Zvyšuje sa komunikácia so zamestnávateľmi a zamestnancami. Budú sa brať do úvahy nové zdravotné režimy. Vhodný čas na začatie rozumnej stravy. Po 24. dni môžu byť vaše záujmy stimulované, aby sa spojili s vyšším vedomím a duchovnými pravdami. Dvadsiaty siedmy prináša povedomie o nejakej mystickej alebo duchovnej disciplíne alebo emocionálnom probléme.

Rak mesačný horoskop október 2020

(21. júna – 23. júla) Domovský front sa stáva vašim strategickým veliteľským centrom! Môžete tiež mať otočné dvere so všetkými príchodmi a odchodmi. Početní návštevníci, nostalgické rozhovory, živé debaty, renovácia a rozširovanie sú súčasťou scenára. Od vzťahu k peniazom zistite, čo môžete očakávať v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov, pomocou ročného horoskopu 2021 Presná a dobre premyslená komunikácia ustúpi tendencii nadmerne sa stravovať a piť. Začínajú sa urovnávať rodinné spory. 13. mesiac by bol vhodný čas na začatie projektu zahŕňajúceho rodinu alebo posilnenie vašej bezpečnosti a / alebo základov. Po 15. dni začnete vyjadrovať svoje myšlienky a emocionálne komunikovať s ostatnými. Duševné aktivity vás oslovia. Po 24. dni vás opäť priláka skúmanie skrytých aspektov vesmíru. Dvadsiaty siedmy prináša osvietenie k osobným cieľom / snom a / alebo k nejakej skupinovej aktivite alebo veci, do ktorej ste zapojený.

 

Lev mesačný horoskop október 2020

(23. júla – 23. augusta) Vesmír vás žiada, aby ste svoju vrodenú potrebu využili na to, aby ste sa kreatívne prejavili a ocenili vás ostatní vo vašom každodennom prostredí. Tempo vašej dennej rutiny sa určite zvýšilo na warp rýchlosť! Vaše plány do budúcnosti sú čoraz väčšie a expanzívnejšie. Skúmanie vašich osobných hodnôt, priťahovanie k veciam krásy a nutkanie nakupovať, až kým nepadnete, ustúpia objaveniu ohromného množstva lásky vo vašom každodennom svete. Kto z vás dostane špeciálny „návrh“? Po 15. dni sa myšlienky obrátia k domovskému frontu, rodine a vzhľadom na silu vašej osobnej bezpečnosti a základov. Po 24. dni sa možno budete musieť realistickejšie pozerať na partnerstvá / vzťahy. Niektorí môžu nadobudnúť vyššiu duchovnú kvalitu. Dvadsiaty siedmy prináša povedomie o problémoch týkajúcich sa kariéry alebo premietania obrazu verejnosti, po ktorom túžite.

Panna mesačný horoskop október 2020

(23. augusta – 23. septembra) Budete používať svoj vrodený talent na dôkladné analyzovanie svojich financií, svojej schopnosti zarobiť peniaze a svojej vlastnej hodnoty. Nepochybne objavíte spôsoby, ako efektívnejšie fungovať. Pre istotu si dajte nejaké peniaze na nečakané neočakávané výdavky. Osobné venušanské prenasledovania ustupujú schopnosti prilákať hmotný majetok, peniaze a ľudí. Môžu sa vyskytnúť finančné príležitosti. Chráňte pred prekročením výdavkov. 13. mesiac je nový čas vhodný na začatie projektu zameraného na zvýšenie vášho čistého imania. Po 15. dni budete vo svojom každodennom prostredí pokračovať v komunikácii výkonnejším a katarznejším spôsobom. Po 24. dni si môžete uvedomiť potrebu zvýšiť svoje vedomie a citlivosť na svoje fyzické ja, alebo možno vaši spolupracovníci nebudú jasne rozumieť vašim činom. 27. osvetľuje potrebu oddýchnuť si od každodenného života na istej úrovni.

Váhy mesačný horoskop október 2020

(23. septembra – 22. októbra) Všetko najlepšie k narodeninám, očarujúce, diplomatické, umelecké deti zverokruhu! Aký spôsob, ako naštartovať svoj nový ročný astrologický cyklus s toľkou planetárnou energiou vo svojom rodnom znamení. Ste skutočne v centre pozornosti, pretože máte toho veľa na komunikáciu. Do októbra 2020 vám prídu ďalšie príležitosti a šťastie. Dúfajme, že ste začali s novými kreatívnymi projektmi. Máte ďalšiu energiu, ktorá vás posunie vpred až do polovice novembra. Po 15. dni budete intenzívne prehodnocovať svoje hodnoty – materiálne, intelektuálne a duchovne. Po 22. dni je potrebné zaoberať sa financiami a osobnými hodnotami. Slúžia vašim potrebám alebo vy ich? Inšpiratívna romanca alebo projekt sa mohol začať po 24-tej. 27. dňa by mohli byť osvetlené spoločné financie, dane alebo intenzívne osobné záležitosti. Do konca mesiaca vylepšíte alebo úplne zmeníte svoj vzhľad.

 

Škorpión mesačný horoskop október 2020

(22. októbra – 21. novembra)

Vyberte si náhrobné dekorácie
Vyberte si náhrobné dekorácie

Máte pocit, že sopka bubla a varí a je pripravená na výbuch? Celá táto planetárna energia Váh je ponorená do domu pre vás, kde sú veci často nejasné a nejasné. Podráždenosť je zvýšená. Venujte sa nejakej forme duševných a fyzických cvičení na zmiernenie napätia. Anjela strážneho máte na pleci do októbra 2020. Dobrý mesiac na plnenie cieľov a snov, účasť na skupinových aktivitách alebo trávenie viac času s priateľmi. Po 15. dni budete zdieľať, na čo ste mysleli minulý mesiac. Váš nový ročný astrologický cyklus začína 22. dňa. Nejasné problémy týkajúce sa domáceho frontu alebo rodiny by mohli vzniknúť po 24. dni. Dvadsiaty siedmy prináša poučenie o potrebe riešiť problémy v rámci nejakého partnerstva / vzťahu. Na konci mesiaca môžete objaviť tajného obdivovateľa!

Strelec mesačný horoskop október 2020

(21. novembra – 21. decembra) Vynikajúci mesiac na uskutočňovanie svojich životných cieľov a snov, na účasť na skupinových aktivitách a veciach, možno až do tej miery, že si vezmete vedúcu úlohu, a budete tráviť čas s priateľmi a hľadať nové. 13. mesiac by bol vynikajúci čas na začatie nového projektu v tejto oblasti vášho života. Po 15. dni vám meditácia bude slúžiť dobre a pomôže vám spojiť sa s vašim vyšším duchovným ja a vierou. Po 22. dni začínate svoje ročné obdobie kontaktov s vašou podvedomou mysľou. Váš astrologický rok sa končí. Je čas na preskúmanie a revíziu s cieľom pripraviť sa na nový rast v budúcom „roku“. Veľký záujem o mystické alebo okultné témy by mohol vzniknúť po 24. dni. 27. deň by mohol priniesť odhalenia týkajúce sa každodennej práce alebo zdravotných problémov. Koniec mesiaca prináša nové romantické záujmy, z ktorých by mohol byť kamarát.

Kozorožec mesačný horoskop október 2020

(21. decembra – 19. januára) Dobre, vy pracovití, vysoko organizovaní morskí kozy, vaša kariéra a / alebo verejný obraz prijíma veľa univerzálnej energie. Je čas ďalej definovať a prehodnotiť, čo chcete. Do októbra 2020 prichádzajú v týchto oblastiach ďalšie príležitosti alebo len šťastie. – využite výhody! Údaje orgánu sa pozerajú. Odmeny môžu byť skvelé – najmä na konci mesiacov – alebo pre tých, ktorí vynakladajú mimoriadne úsilie. Nový mesiac trinásteho je vhodný čas na zasadenie semien nového projektu na zlepšenie vašej kariéry alebo dobrého mena na verejnosti. Po 15. dni budete vyjadrovať svoje nápady a názory priamym a prenikavým spôsobom, v skupinových aktivitách a s priateľmi. Váš zmysel pre hodnoty môže po 24. nadobudnúť zvýšený duchovný tón. Osvetlenie je dané kreatívnym alebo romantickým snažením 27. dňa.

Vodnár mesačný horoskop október 2020

(19. januára – 19. februára) Veľa planetárnej energie aktivuje oblasť vo vašom grafe, ktorá zahŕňa vysokoškolské vzdelávanie a filozofické nápady. Čas venovať sa novému štúdiu, vydať sa na cestu do cudzích krajín alebo jednoducho komunikovať s cudzími ľuďmi, aby ste rozšírili svoje univerzálne videnie a pomohli živiť svoju vrodenú potrebu vytvárať spoločenské zmeny. Po trinástom by bol vhodný čas na začatie nových aktivít v týchto oblastiach. Väčšinu mesiaca sa vám môže stať, že túžite po intenzívnych emocionálnych stretnutiach, ktoré rozprúdia vaše najhlbšie vášne. Na konci mesiacov budete túžiť po miestach s dychberúcimi výhľadmi alebo nájdete cudzinca, ktorý vás chytil za srdce. Po 15. dni budete intenzívne premýšľať a komunikovať o veciach kariéry alebo svojom verejnom obraze. Po 24. dni môžete byť voči ostatným súcitnejší. Problémy na domácom fronte môžu vzniknúť 27. dňa.

 

Ryby mesačný horoskop október 2020

19. februára – 21. marca) Vaša vládnuca planéta Neptún sa tento mesiac otočí priamo. Teraz pokračujete navonok vo svojej vrodenej intuitívnej duchovnej túžbe posunúť ľudstvo dopredu na vyššiu úroveň existencie. Aký je čas vyjsť z „hibernácie“ s toľkou planetárnou energiou, ktorá vás vedie k tomu, aby ste vo svojom živote sledovali toľko intenzity. Môže sa zdať, že vás ostatní trochu stiahnu. Toto je mesiac na vyšetrenie všetkého, na čo je potrebné odpovedať. Partnerstvá / vzťahy prechádzajú hladko – budete ich veľmi pozorne analyzovať. Problémy je možné vyriešiť priateľsky. Na konci mesiacov budete túžiť po blízkych intímnych stretnutiach. Po 15. dni budete premýšľať o spôsoboch, ako intenzívne zmeniť svoju víziu života a vesmíru. Po 24. dni začnete spochybňovať a prehodnocovať, čo váš život znamená z duchovného hľadiska. Osvietenie sa deje 27. dňa týkajúceho sa vášho každodenného prostredia.

(Visited 2 972 times, 1 visits today)
Share