Lev ročný horoskop 2020

Horoskop Lev  2020 – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Lev ohnivé znamenie, ovláda slnko a je to druhé astrologické znamenie leta.

Horoskop 2020 Leo decans:

  1. dekan: od 23. júla do 1. augusta

Ako uvádza horoskop 2020 Leo, toto je rok vnútorných „vedomostí“ a učenia sa a väčšina vašich vonkajších akcií bude zameraná na zvládnutie zodpovednosti a odhodlanie venovať sa realite vecí, ktoré vo vnútri budujete, zatiaľ čo budete spracovávať a pracovať. cez vaše najhlbšie potreby.

  1. dekan: od 2. augusta do 12. augusta

Partnerstvá zostávajú živé a pod napätím po celý rok a tiež poskytujú úžasný rast.

  1. dekan: od 12. do 22. augusta

Veľa z vašej oblasti lásky je skôr „mimo vašej kontroly“, ale vesmír sľubuje kozmickú mágiu v najlepšom prípade, ak sa pohnete cez hranice ega a neistoty, aby ste objali „čo je … … inak ako to, čo si myslíte“, by malo byť.

Vplyv planéty na Leo v roku 2020

Saturn v spojení s Plutom 12. januára neprichádza s prázdnymi rukami, ale podľa Horoskopu 2020 pre Leo prinesie veľa šťastia, optimizmu, expanzie, veľa radosti a pracovnej kapacity.

Všetky tieto perfektné ingrediencie urobia z roku 2020 ideálny rok pre ľudí narodených pod astrologickým znamením Leo.

 

Buďte opatrní, najmä v marci až máji a auguste až septembri 2020: tieto obdobia sú pre Leosov veľmi náročné as vysokým stupňom rizika.

 

Pri pohľade z inej perspektívy je Saturn, dôležitý nielen vďaka svojej polohe v lágrovom dome Lea, ale aj preto, že je tradičným pánom LEví páru, harmonicky spojený s Uránom, ktorý sa nachádza v deviatom dome Lea.

To ukazuje, že levova láska je intenzívne stimulovaná alebo môže byť spojená s nadradeným mentálom alebo s rozchodmi.

Nové nápady vám prinesú veľa peňazí, Leo! Jupiter trávi šesť mesiacov v oblasti tvorivosti, romantiky, detí a zábavy a pozýva vás s nadšením skúmať veľa možností.

Keď je Mars retrográdny, medzi septembrom a novembrom sa Leo môže stretnúť s niektorými skutočnými problémami pri konštruktívnej správe emócií. Musia sa naučiť, ako neskúšať mať kontrolu nad ostatnými, ani uplatňovať svoju moc.

 

Rezervovanie je kľúčom k všetkým vašim problémom. Keď sa stanete rezervovanejšími, vaše problémy sa vyriešia.

Venuša v zjavnom retrográdnom pohybe domom lásky po 5. októbri 2020 prinesie podporu energie, ktorá zvýši vašu túžbu vyjadriť svoje pocity, lásku a romantizmus niekomu skutočne mimoriadnemu.

Niektorí Levi môžu prijať výzvu, niekto z práce alebo váš blízky okruh priateľov vás môže zaujať.

V roku 2020 budú mať lev planetárnu podporu Saturn a Urán, ktoré uprednostňujú progresívne zmeny a obnovy, založené na premyslenom pláne, ktorý im pomôže rozvíjať dôležité dlhodobé projekty.

Navyše im Urán dodáva energiu a nápady, zatiaľ čo Saturn ponúka húževnatosť, múdrosť a stratégiu.

Láska a vzťahy

2020 neprinesie ľahké vzťahy. Musíte byť milovaní a ocenení, obdivovaní a vážení a napriek tomu sa zdá, že tento rok to nikto nerobí. Ocitnete sa neskoro na dátumoch a stretnutiach a zaplatíte cenu. Až do jari nie je čas na dlhodobé záväzky.

Do konca leta ste však na ceste s láskou a zlepšenými životnými podmienkami s partnermi alebo manželmi. Vzťahy majú tón vážnosti a ťažkosti, na ktoré nie ste zvyknutí. Jedná sa o lekciu v oblasti zrelých, vzájomne sa obohacujúcich vzťahov, ktoré sa učíte. Nie je ľahké sa poučiť, je to však posilňujúca lekcia.

Kariéra a práca

V roku 2020 nájdete výzvu v oblasti riadenia, koordinácie, riadenia a spolupráce. Je to čas testovania. Pravdepodobne neuvidíte povýšenie ani postup v kariére v roku 2020, ale tento čas vybudovania solídneho základu sa do polovice roku 2019 vyplatí pozoruhodne.

 

Budete zodpovední a budete mať čoraz väčšiu zodpovednosť za prácu a spolupracovníkov. Je to čas testovania. Prevail a budúci rok zvíťazíte s takmer radikálnou revolučnou zmenou. Rozpadne sa a vaša kariéra bude zasiahnutá. Koncom roka pravdepodobne osobne aj profesionálne pritiahnete tých, ktorí budú vo vašom živote, aby vám pomohli s dlhodobými cieľmi.

peniaze

V roku 2020 máte protichodné potreby. Vaša prirodzená potreba rozptýlenia a nadmerného rozšírenia je obmedzená zmyslom pre zodpovednosť. Pocit zodpovednosti vzrastie do polovice leta, ale nenechajte sa presvedčiť; toto je čas, aby ste svoje financie usporiadali.

 

Vaša dlhodobá budúcnosť závisí od toho. Tento rok uvidíte zameranie na dom, domov, pôdu, vaše korene a rozšírenú rodinu. Ak sa vám tento rok podarí, dobrým miestom na renováciu alebo dekoráciu vášho domu. Tento rok je tiež čas investovať pre vašu dlhodobú budúcnosť. Objaví sa minulé zlé zaobchádzanie s peniazmi a tento rok sa bude musieť riešiť.

 

 Predpovede o zdraví

Vaše zdravie by sa mohlo tento rok otestovať, ale vo vašej domácej záťaži vás doma privádza k vynútenému režimu disciplíny. Je to rok, keď investujete do cvičebných pomôcok a využívate ich! Počas testovacieho obdobia potrebujete všetku energiu, vytrvalosť a wellness, ktoré môžete čerpať.

 

Zistíte, že vás viac znepokojujú vzťahy, nedostatok zmysluplných vzťahov a kariéra, nedostatok postupu, ale teraz je čas pridať dlhodobo disciplínu wellness. Výsledkom bude úroveň zrelosti a prinesie vám veľa odmeny. Toto optimálne zdravie budete potrebovať do polovice roku 2019, keď sa veci zmiernia vo všetkých oblastiach vášho života.

Lev Osobnosť

Ste hravé tvorivé a zábavné. Čistá radosť a radosť z toho, že som tu. Srdečne sa vyjadrujete a ste silní, vitálni a energickí.

Ste otvorení a úprimní, že od ostatných očakávate, že budú rovnako. Máte osobnú silu, silu vôle, charizmu a vodcovský potenciál.

Ľudia môžu hľadať smer a uvidia, ako máte vzor – hviezda. Rozvíjaš pozornosť, ktorú to prináša a je v limetovom svetle. Ak ste spontánni, ste úžasní a zdrojom zábavy. Svet je pre vás javiskom a využijete každú príležitosť, ktorú môžete predviesť.

Nadmerná hrdosť a márnosť sú chyby a musíte sa naučiť, aby ste im nedovolili, aby sa vám bránili. Pretože ste majestátni, máte pocit, že by ste s nimi mali zaobchádzať ako s licenčnými poplatkami a menšie smrteľníci by pre vás mali urobiť cestu.

Účelom vášho života je hrať, baviť sa a baviť sa, prinášať radosť a slnko do života druhých, „zabávača“.

(Visited 2 133 times, 1 visits today)
Share