panna ročný horoskop 2020

Panna ročný horoskop 2020

Panna 2020 horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Znamenie Zeme je ovládané planétou Merkúr, ktorá symbolizuje zmenu.

2020 Panny horoskop – prehľad podľa dekanov

  1. dekan: od 23. augusta do 3. septembra

Podľa horoskopu Panny 2020 je to rok, v ktorom môžete zistiť, kto ste vo svojich najhlbších ríšach tým, že budete môcť investovať do pracovného a disciplinárneho režimu, ktorý vám najviac vyhovuje.

  1. dekant: od 4. septembra do 13. septembra

Nové a zdravšie postupy, ktoré zahŕňajú fyzickú zdatnosť a stravovacie návyky, vás môžu oslobodiť od objavovania pôžitkov z okolia.

  1. dekan: od 14. septembra do 23. septembra

Zaneprázdňujete sa tým, že pomáhate ostatným, aby sa naučili používať svoj život, a tým prijímate svoj vlastný život vrátane svojich obmedzení a svojich darov.

presná predpoveď astrológie 2020 pre Pannu

Vplyv planéty na Pannu v roku 2020

Horoskop 2020 pre Pannu ukazuje, že tento rok debutuje s úžasnou dynamikou v podnikateľskej oblasti, a to najmä pri dôležitých osobných akvizíciách.

Môže to byť o dome, dedičstve alebo veľmi dôležitom prínose, na ktoré Virgos čakali dlho.

Zameriavate svoju pozornosť na svoj rodinný život, Panna! Cesta Jupitera domov, rodinou a domácim životom vám dáva podnet na zmenu domu, jeho renováciu alebo dokonca na zväčšenie jeho veľkosti.

Vaša rodina sa však rozšíri pridaním nových členov alebo pochopením niektorých situácií týkajúcich sa rodičov alebo predkov. Bez ohľadu na problémy, ktoré musíte vyriešiť, budú to smerovať k riešeniu konfliktov a porozumeniu niektorým veciam, ktoré sa pre vás v určitom okamihu zdali neprijateľné.

Vytvorenie pozitívneho životného prostredia, nielen doma, ale aj vo vašom srdci, je riešením všetkých problémov. Dajte si viac času na oddych a nabitie batérií, na liečenie a na nájdenie vnútorného pokoja.

Nálada Virgosu je vynikajúca v prvých deviatich mesiacoch roku 2020. Majte väčšiu vieru vo svoje silné stránky, máte uvoľnenejšiu perspektívu, máte zmysel pre humor, radi sa bavíte a prinútite ostatných, aby sa smiali.

Venuša v zjavnom retrográdnom pohybe sa aktivuje v dome výletov, po ktorom sa bude pohybovať v dome peňazí. Mohli by ste sa tiež stretnúť s niektorými sankciami.

Milé panne, skúste sa sústrediť na svoju prácu, pretože sa môžu vyskytnúť chyby. Vzťahy so súrodencami alebo niektorými vzdialenými príbuznými sa teraz môžu obnoviť pri príležitosti udalosti, ktorá sa uskutoční po 1. novembri.

Navyše, už niekoľko rokov sa Urán otriasa túžbou konať v inej budove peňazí Panny. Teraz Jupiter a Urán spájajú svoje úsilie so Saturnom, aby pomohli pannám investovať do nehnuteľností a do ďalších operácií založených na serióznosti, úsilí a dlhodobej stratégii.

Ale Jupiter, Saturn a Urán konajú disonentne, keď narážajú na energiu s Plutom, a kombinácia môže byť škodlivá v prípade špekulácií alebo pokusov o získanie peňazí, na ktorých ste nepracovali, a nadmerných výdavkov na potešenie, eleganciu, rozmar a iné pominuteľstvo. veci.

Láska a vzťahy

V roku 2020 za vás vládne nadštandardné vzťahy. Jednoducho sa rozhodnete urobiť zásadnú opravu a mohli by ste vyhodiť tých, ktorí už nie sú prospešní. Udalosti vo vzťahoch a rýchly obrat udalostí sa objavia zdanlivo bez príčiny, s rýchlosťou blesku, a vy si len ťažko všimnete, niektoré z nich sú preč.

Je to čas nových začiatkov a prídu k vám ako záblesky, náhodné stretnutia a môžu sa prejaviť dokonca aj v prilákaní excentrickej nezvyčajnej osoby. Vzostupy a pády vzťahov budú vaše tento rok. Neskoro v roku sa vám mohlo zdať, že ide späť, a oživujú vzťah z minulosti.

Kariéra a práca

Vaša kariéra by mohla náhle zmeniť a mohli by ste mať úplne nový svet práce! Z vašej vlastnej výroby. Aj keď svoju kariéru nezmeníte, zmeníte spôsob, akým vykonávate svoju prácu. Počas celého roka 2020 došlo k nárastu komunikačných systémov a elektroniky.

 

Aj tieto budú obsahovať záblesky a neočakávané výsledky. Vo vašich profesionálnych vzťahoch, ako aj vo vašich intímnejších vzťahoch sa však objaví nepravidelná komunikácia. Existuje atmosféra vzrušenia a očakávania. Uži si to. Chvíľu ste to nemali a bude sa vám cítiť cudzí.

peniaze

Novinka, ktorá sa môže objaviť v roku 2020, sa zmení z vášho zvyčajného dôkladného spracovania finančných záznamov na riziko väčšieho rizika. Je to dobrý čas vo vašom živote, aby peniaze a zdroje na nákup a predaj, aktíva a pasíva. Už skorú jeseň si užijete úrodu so zvýšeným rizikom, keď budete priťahovať peniaze.

Môže sa ukázať ako čas získavania finančných zdrojov z ďalekej vzdialenosti; neobvyklé prostriedky a mohlo by to byť podstatné. Ak sa to stane, využite zvyčajný spôsob šetrenia. Vyskočí testovací čas koncom roka 2019 a chcete mať pod sebou solídnu finančnú nadáciu.

Predpovede o zdraví

Ráznejšia stresujúca pracovná záťaž začne rok a vy urobíte rýchlu korekciu, aby ste svoje zdravie vyrovnali, aby ste si s tým poradili. Zdravotné problémy tento rok nebudú príliš veľkým problémom, pretože budete mať aktívny, pohotový a očakávaný vzduch vzrušenia a jednoducho vibrujú wellness.

Máte tendenciu starať sa o zdravie prirodzene. Je to rok, ktorý sa nebudem obťažovať. Wellness je vaša odmena za posledné roky disciplíny. Váš postoj určí vaše zdravie. Polovica roku 2019 skončí vo vašom živote otrasmi. 2020 je čas sa na to pripraviť.

Osobnosť Panny

Ste uprataný a starostlivý človek, ktorý vo všetkom hľadá poriadok a dokonalosť. Ak chcete slúžiť a pomáhať praktickým spôsobom, ste radšej skôr ako pomocník než ako hviezda.

Zmyslom vášho života je postarať sa o malé úlohy, ktoré pomôžu vytvoriť väčší obraz.

Ste najlepší tam, kde sú potrebné metódy a postupy. Z vás robí vynikajúceho výskumníka, analytika alebo technika.

Pretože ste taký perfekcionista, je dôležité, aby ste si uvedomili, že ostatní nemajú vaše štandardy dokonalosti a hygieny.

(Visited 1 650 times, 1 visits today)
Share