Týždenný horoskop 8.4.2019 – 14.4.2019

Baras [21.-20. Apríla]

Streda vyzerá pre Ramsov frustrujúce, keď vám námestie Slnko / Saturn zanechá pocit, že ste uviazli medzi kameňom a tvrdým miestom. Zatiaľ čo nedeľné pozitívne spojenie Sun / Jupiter poskytuje vítanú príležitosť na aktualizáciu časti vášho života, ktorý vás zadržiava. Potom môžete nastaviť ambiciózne nové ciele a prejsť na čerstvé pastviny. Ako Reese Witherspoon (kolega Baran) poznamenáva: „So správnym druhom koučingu a odhodlania môžete niečo dosiahnuť.“

Býk [21.-21.

Venuša a Neptún robia v stredu krásnu hudbu. Takže je to skvelý čas na výlet spojený s umením, romantické stretnutie alebo dobehnutie priateľov. V piatok av sobotu pracujte na zlepšení vzťahu, ktorý zasiahol skalnatú náplasť. Trpezlivosť a spolupráca vám pomôžu nasmerovať vás na pevnejšie miesto. Nechajte sa inšpirovať kolegami Taurean, kráľovnou Elizabeth. „Čokoľvek na nás vrhá život, naše individuálne reakcie budú o to silnejšie pre spoluprácu a zdieľanie záťaže.“

Blíženci [22. mája – 21. júna]

Spoločné podniky a zlepšenia vzťahov sú na stole, ale nepokazia potenciálne pozitívny a produktívny týždeň tým, že by ste boli impulzívni a pevne si položili nohu do úst! Premýšľajte skôr, ako budete hovoriť, a poraďte sa s ostatnými predtým, ako urobíte akékoľvek významné kroky (najmä pokiaľ ide o skupinové projekty, dane alebo spoločné financie). Streda a štvrtok sú dobré dni na to, aby ste si dali svoje detektívne viečko, robili výskum, kopali hlboko a odkryli predtým skryté informácie.

Rak [22. júna – 23. júla]

Stretnutie Slnka a Saturna v stredu, tak odolávajte nutkaniu byť frustrovaným kontrolným šialencom. Potom (s láskavým dovolením Slnka a Jupitera) budete mať možnosť viesť a / alebo zapôsobiť na tých okolo vás. Jupiter vás tiež motivuje k tomu, aby ste boli profesionálnejší s profesionálnymi projektmi, s ktorými pracujete, a kolegami, klientmi alebo zákazníkmi, s ktorými pracujete. Lady Luck klope na vaše pracovné dvere. Len sa uistite, že ste pripravení, ochotní a schopní ju nechať!

Lev [24. júl – 23. august]

Pripravte sa na nepríjemný čas v polovici týždňa, keď vážne Saturn orezáva vaše ohnivé krídla, obmedzí vašu kreativitu mačky a stvorí váš prirodzený výkyv Leo. Vesmír vás učí byť menej náročný, navyše oveľa trpezlivejší a disciplinovanejší. Ak sa budete držať tejto nebeskej správy (a poučiť sa z nej), potom nedeľa vyzerá super, pretože šťastie Jupiter vám pomôže vypuknúť v dobrodružnom novom smere. Zvlášť obľúbené sú cestovanie, vzdelávanie, šport a medzinárodné priateľstvá.

Panna [aug 24-sep 23]

Tento týždeň je extra opatrný, čo poviete stresovanému milovanému človeku. Kritika určite nebude ocenená – bez ohľadu na to, aký je „konštruktívny“. V stredu sa snaží získať rovnováhu medzi tým, byť romantický a realistický. Nájdete tu nádej romantiky dodáva iskru na unavené partnerstvo, zatiaľ čo praktická pomocná ruka pomôže priateľ alebo kolega, ktorý prechádza hrubou náplasť. Štvrtok je najlepší deň, aby ste sa s niekým výnimočným dostali hlboko a zmysluplne.

Prečítajte si bezplatné mesačné albumy Joanne za mesiac apríl!

Váhy [24.-23. Októbra]

Dávate prednosť životu, aby bol všetka krása, pohodlie a pohodlie, s minimálnym úsilím a tukom. A niekedy je to všetko, čo potrebujete. Ale nie tento týždeň! Saturn rozvíja vašu domácu zónu, pretože člen rodiny spôsobuje problémy alebo domácu záležitosť, ktorá sa má stanoviť. Takže budete musieť len vstúpiť na tanier a prijať ďalšie zodpovednosti s úsmevom. Pre niektoré šťastné Librany, lásku a romantiku a prácu sú spojené v stredu.

Škorpion [Oct 24-Nov 22]

Tento týždeň sa snaží byť pevný, ale flexibilný s dôrazom na príbuzného alebo suseda, a vyhnúť sa tomu, aby sme sa dostali do zbytočných argumentov. Láska je vo vzduchu v stredu, keď Venuša a Neptún oživia vášne Scorpio a romantickú prírodu. Ambiciózny nápad by mohol zvýšiť váš bankový zostatok, pretože začnete prosperujúcu kapitolu, ktorá zahŕňa prácu a / alebo financie. Čím pozitívnejší a proaktívnejší ste o svojich talentoch a schopnostiach, tým lepší bude výsledok.

SAGITTARIUS [Nov 23-Dec 21]

Mid-week vyzerá dosť stresujúce, pretože niečo (alebo niekto) vás dráždi a testuje vašu obmedzenú trpezlivosť. Vyhnite sa tak pokušeniu hrať zbytočné mocenské hry. Venuša a Neptún vás povzbudzujú k tomu, aby ste komunikovali omnoho viac diplomaticky a súcitne. O víkendu budete mať možnosť viesť a / alebo ovplyvňovať iných. Nestrácajte to. Ľudia hľadajú pre vás, aby ste prišli s tovarom, takže si prasknite a nesklamte!

CAPRICORN [Dec 22-Jan 20]

Vyhnite sa príliš ostrý a ostrý s blízkymi tento týždeň, ako vaša obchodná strana ide do overdrive. Rodina, priatelia a kolegovia rešpektujú váš profesionálny prístup a vaše zručnosti spojené s viacerými úlohami, ale môžu ich aj zahltiť. Snažte sa byť citlivejší na potreby druhých. Pokiaľ ide o osobný problém, pod povrchom sa deje oveľa viac, než si uvedomujete. Jupiter vás povzbudzuje, aby ste sa na situáciu pozerali zo širšieho hľadiska.

Vodnár [Jan 21-Feb 19]

Máte záujem o to, aby bol svet lepším miestom vo vašej vlastnej humanitárnej ceste. Nenechajte sa tak uniesť, že zabudnete na najbližšieho a najdrahšieho. Niekedy je najlepšie začať svoju charitatívnu prácu na vlastnom dvore! Kreatívna vynaliezavosť je tento týždeň obzvlášť vysoká. Nakreslite ďalšiu inšpiráciu z Aries narodeniny veľký, módny inovátor Vivienne Westwood. „Nesnažím sa robiť niečo iné. Snažím sa robiť to isté, ale iným spôsobom. “

Ryby [20. februára – 20. marca]

S Venušou, ktorá preháňa vaše znamenie (do 20. apríla), máte tento týždeň silu Pisces! Kúzlo a dôvera vás zavedú na miesta. Venuša tiež robí fantastické spojenie s vaším vládcom Neptune. Takže láska, romantika, tvorivosť, láskavosť a súcit sú na radare, pretože sa bavíte a užívate si na maximum. Potom Slnko a Jupiter posilnia priateľstvo, financie alebo kariérne vyhliadky na víkend, keď šťastná príležitosť smeruje vaším smerom.

(Visited 173 times, 1 visits today)
Share