mesačný horoskop júl 2019

Mesačný horoskop august 2019

August 2019 mesačný horoskop

Baran (21. marec – apr 19)

Ste známy ako priekopník horoskopu, drahý Baran. Rovnako ako Star Trek, aj tam, kde ste nikdy predtým neboli, je vaša vec. Viesť, nasledovať alebo dostať sa z mojej cesty je vaša mantra. Akonáhle sa stretnete s výzvou, je to na ďalšiu vec. Podrobnosti a efektívnosť zvyčajne nie sú vaše forte.

Napriek tomu 10. augusta, keď sa Mars, vaša planéta strážneho anjela, cykluje do Panny, najproduktívnejšieho znamenia zverokruhu, budete musieť spomaliť, aby ste mohli dohnať sami seba. Túto šancu dostanete raz za dva roky, aby ste dotiahli všetky vaše a všetky vaše T, aby ste sa uistili, že vaše túžby sa prejavia.

A zatiaľ čo venujete pozornosť detailom, nie je to vaša vec, ale nájdete nové vzrušenie a výzvu, aby ste si našli čas, aby ste sa uistili, že to, čo ste vytvorili, je užitočné a užitočné pre iných. Určite, odklon od vášho zvyčajného cestovného, ale ten, ktorý dokáže splniť vaše sny.

 

Býk (20. apríl – 20. máj)

Konečne máte jasno o tom, čo naozaj milujete, oceňujete a oceňujete a čo vám prináša radosť. 2. augusta sa Venuša, vaša planéta strážneho anjela, vracia na 26 stupňov Blížencov, kde bola vtedy, keď 17. mája bola retrográdna. Bola to dlhá trasa, drahý Taurus, a vzala každý kúsok vašej trpezlivosti, vytrvalosti a odhodlania visieť tam so sebou. Venuša konečne dokončí svoju štvormesačnú cestu v Blížencoch, znamenie komunikácie a nedávno sa objavili nové talenty v rozprávaní a písaní.

 

  1. augusta, keď Venuša prúdi do Raka, najcitlivejšie a vyživujúce znamenie zverokruhu, budete chcieť tráviť čas s rodinou a blízkymi priateľmi. Je čas spojiť sa so súrodencami, aby ste vyhladili akékoľvek hrubé miesta vo vašich vzťahoch.

 

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Au! Vaše vzťahy sa vám obrátili v každej z posledných piatich mesiacov. Ako vzdušné znamenie zvyčajne uprednostňujete držať veci na svetlej strane, drahí Gemini, a kopať hlboko do psychiky vášho partnera a cítiť, že intenzita tých, ktorí od vás chcú viac, nie je pre vás naozaj pohodlná.

V posledných mesiacoch ste však boli započatí do hlbín vzťahov, pretože Pluto je retrográdne vo vašom 7. dome, dome partnerstva. Ak sa veci cítia mimo kontroly a na myseľ príde slovo „bezmocný“, vedzte, že ide o dôveru a odovzdanie sa moci väčšej ako ste vy.

 

Ak tak urobíte, potom do konca mesiaca, keď sa Pluto posunie dopredu, objavíte vo svojich významných vzťahoch hlbšie, viac odmeňujúce a zmysluplné spojenie.

 

Rak (21. jún – 22. júl)

Učili ste sa veľa o tom, odkiaľ pochádza vaša skutočná bezpečnosť a bezpečnosť, milé dieťa Mesiaca, a že je najvyšší čas, aby sme boli tvojou najlepšou mamou a otcom. Ste najcitlivejším znamením vo zverokruhu a pri prechode Saturn v rakovine (čo sa deje len každých tridsať rokov) cítite väčšiu sebadisciplínu a môžete byť zodpovednejší za to, čo cítite, áno, VŠETKY vaše pocity.

 

A s Venušou vstupujúcou do vášho znamenia na 7., sa môžete naučiť milovať a vážiť si svoju starostlivú a citlivú stranu bez toho, aby ste cítili, že to zmysel pre premoženie, ktoré často sprevádza silnú emocionálnu povahu. Vaše vzťahy majú skutočný záber v ruke, keď do vášho života prichádzajú noví a vzrušujúci ľudia okolo 13. augusta 2019, keď Venuša a Urán tancujú líca k lícu. Buďte otvorení novým spôsobom bytia, keď sa otvoríte novým cestám tvorivého sebavyjadrenia.

Lev (23. júl – 22. august)

Toto je váš mesiac na zažiarenie! Ste hviezda, producent a režisér horoskopu. Nikto nevie viac o ich čarovnom vnútornom dieťati ako ty, drahý Lev. Keď príde na lásku, štedrosť ducha a otvorené srdce, ste prirodzený.

Inštinktívne viete, že keď sa bavíte, vaše srdce je otvorené. Ľahko si všimnete v akomkoľvek dave s veľkým úsmevom od ucha k uchu. Je čas osláviť vás a oslavovať život, najmä okolo 15. augusta v Lev New Moon. Keď sa rozhodnete, čo chcete vytvoriť na svojom vlastnom Novom Mesiaci, položte si dve dôležité otázky: Je to zábava a môžem vyjadriť viac zo mňa? A ak môžete odpovedať na hlasné áno na obe otázky, potom ísť na to … čo to je.

 

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Viete, že sa niekedy môžete cítiť neadekvátne a že to nerobíte správne, aj keď sa vaše úsilie nezdá byť dokonalé. Nuž, drahá Panna, ty dobrý Samaritán zo zverokruhu, toto nie je jeden z tých časov.

Je načase, aby ste si za posledných dvanásť rokov vymieňali a žali to, čo ste zasiali, pretože Jupiter, planéta rastu a expanzie, bola vo vašom znamení od minulého augusta. Verte, že všetko, čo sa dotknete, sa môže obrátiť na zlato, najmä po 10., keď Mars, planéta bojovníka, začne svoj pobyt v Panne až do 26. septembra.

 

Mars, v znamení vášho Slnka, je čas stať sa jedným z vašich túžob. Je to v poriadku. byť teraz sebecký, drahá Panna, keď používate túto vášnivú marťanskú energiu, aby ste odvážne sledovali nové a vzrušujúce spôsoby, ako byť v službe.

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

  1. august je pre vás zvláštnym dňom, pretože Venuša, vaša vládnuca planéta, sa vracia tam, kde bola, keď retrográdne 17. mája. Teraz by malo byť krištáľovo jasné, čo je dôležité vo vašich vzťahoch…čo vám prináša radosť a čo nie je ,

 

Ako budete zdieľať lásku vo vašom one-on-one spojenie s ostatnými bude zrejmé. Pridávate energiu, ktorá je šťastná a povznášajúca pre tých, ktorí sú okolo vás? A pridávajú do vášho života pozitívnu energiu? Prinajmenšom vám vaše hlbšie pochopenie hodnoty vašich vzťahov prináša teraz veľkú radosť. Dňa 7. augusta Venuša opustí Blížencov, vzdušné znamenie komunikácie, a prúdi do Rak, najcitlivejšie znamenie zverokruhu.

 

Vaše vzťahy, či už s milencami, rodinou alebo blízkymi priateľmi, podporujú hlbšie spojenie, ktoré vychádza z väčšej citlivosti a zraniteľnosti.

 

Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

Hoci Pluto, planéta moci a transformácie a vaša planéta anjelského anjela, sa nepohybujú vpred až do 30. augusta, po celý tento mesiac budete cítiť kúzlo znovuzrodenia. Je čas vyjsť z jaskyne, v ktorej ste boli od 24. marca, keď Pluto začal svoju retrográdnu cestu.

Toto bol čas hojenia a regenerácie pre vás, drahý Škorpión. Ako mesiac pokračuje, malo by to byť jasnejšie, ak ste vo vašich vzťahoch so skutočnou silou versus kontrolou. Mali ste päť mesiacov na to, aby ste si zobrali inventár svojich špeciálnych talentov a schopností, a preto sa budete cítiť viac zodpovední za svoj profesionálny osud, keď sa New Moon v Leo na piatom páde vo vašom dome kariéry. To je skvelý čas požiadať o zvýšenie a požiadať o túto propagáciu. Viete, keď ste jasní a zamerali sa na to, čo chcete, pre každého nie je ťažké povedať nie.

 

Strelec (22. november – 21. december)

Bol to pre vás tento rok trochu náročný, drahý Archer, s Jupiterom, vašou vládnucou planétou v Panne, znakom efektívnosti, produktivity a markantnosti, pretože uprednostňujete BIG obrázok. Ako večný študent zverokruhu ste pravdepodobne zdokonalili určité zručnosti a naučili sa nové techniky vo vašej práci.

 

Dobrodružstvo pre vás je v detailoch teraz. A s Plutom vo vašom znamení pohybujúcom sa vpred na 30. mieste si naozaj cítite svoje ovce a sú nezastaviteľné, keď sa budete cítiť pohodlnejšie s vyjadrením svojej moci. Vzťahy vám mohli dať dosť peňazí za vaše peniaze, pretože Venuša bola vo vašom 7. dome od apríla a strávila šesť z týchto týždňov.

 

Ale aby ste sa nemuseli báť, váš prirodzený optimizmus a filozofická povaha vám pomôžu vidieť zmysel a účel každého stretnutia.

 

Je to váš horoskop v roku 2019 napísaný pre vás s láskou nášho astrológa.

 

Kozorožec (22. december – 19. január)

Venuša vstúpi do vášho vzťahu aréna, na 7., keď ona tečie do emocionálne Rakovina. Normálne nezraniteľné a vyhradené prírodou, drahá horská koza, vaše vzťahy vyžadujú, aby ste teraz ukázali svoje pocity a svoju citlivosť. Na prvý pohľad to môže byť úsek, ale to sa vám podarí.

 

Neberte si ho ako ďalšiu povinnosť, alebo musíte. A hoci je to zvyčajne vyhradené, disciplinované a trochu biznis ako v prírode, môže sa vám to páčiť. Hoci je to netypické a na prvý pohľad sa môže zdať nepohodlné, umožnite, aby sa vaša mäkšia strana objavila, keď vychovávate druhých a nechávate sa živiť.

 

A s levom na spln na 15. osvetlení vášho domu intimity sa rozhodnite, na ktorých úrovniach sa chcete viac spojiť s ostatnými … psychologicky, intelektuálne, filozoficky, sexuálne a finančne.

 

Vodnár (20. január – 18. február)

Zameranie je na vzťahy pre vás tento mesiac, oh rebel zo zverokruhu, ako Slnko v ohnivom Leo cykly cez váš 7. dom. Existuje pravdepodobne veľa ľudí ťahanie na vás a chcú vašu pozornosť.

 

Dôležitou otázkou je, čo chcete vytvoriť vo svojich vzťahoch teraz, pretože Nový Mesiac v Leo na 15. je príležitosťou zasadiť semená na to, čo si prajete. A rovnako dobre, ako to znie, možno neviete presne to, čo chcete teraz, pretože Urán, vaša strážna anjelská planéta, je v retrográde od 10. júna.

 

To znamená, že vaše celoživotné hľadanie pravosti a individuality vyžaduje, aby ste sa odtiahli zo svojho sveta, keď premýšľate a premýšľate, kto skutočne ste a potom, a až potom, môžete začať vymýšľať, čo chcete od ostatných.

Ryby (19. február – 20. marec)

S expanzívnym, zhovievavým Jupiterom, jedným z vašich dvoch strážcov anjelských planét (Neptún je ten druhý), ktorý prechádza cez váš siedmy dom za posledný rok, sa pozornosť sústredila na vaše spojenia s ostatnými.

Ak viete o workshope alebo seminári o vzťahoch, zaregistrujte sa, pretože čím viac sa môžete dozvedieť o tom, čo vás skutočne priťahuje a prečo, tým šťastnejší budete. Ak je angažované romantické partnerstvo niečo, po čom túžite, a ako idealistické, romantické Ryby, bol by som prekvapený, keby ste to neurobili, Vesmír počul vašu výzvu a je čas, aby ste si zarobili peniaze, pretože si to zaslúžite. Teraz ste žne semená, ktoré ste zasiali vo vzťahoch za posledných dvanásť rokov.

Verte, že môžete mať pravý dar a prijať v duchovnom vzťahu, ktorý ste vždy chceli.

(Visited 6 682 times, 1 visits today)
Share