Vlastnosti ženy narodenej v znamení Býk

K tradičným ženským rysom Býka patrí emocionálna sila, nezávislosť, lojalita, introverzia a cit pre umelecké dielo. To sú len niektoré z top 12 osobnostných charakteristík 1. Emocionálne silný
žena býk je veľmi emocionálne silná a dokáže zvládnuť obrovské množstvo stresu. Tento stres môže pochádzať z jej práce, jej rodiny alebo zo seba, ale zriedka sa rozpadne pod tlakom, a zvyčajne sa ani nebude sťažovať, ani nepreukáže žiadne známky rozrušenia. Radšej sa vyhýba hľadaniu sympatií a namiesto toho sa bude spoliehať na svoju nezávislosť a odvahu, aby sa dostala cez stresujúcu situáciu. Najlepšie však nie je tlačiť ju. Ak je úmyselne vyprovokovaná mimo jej stresových limitov, bude reagovať tým, že bude veľmi nahnevaná.

2. Nezávislé
Nezávislosť je jednou z najznámejších vlastností ženy Taurus. Ona vie, ako sa veci spravia a rozhodne sa nebojí prijať nový projekt alebo viesť iných. Často uprednostňuje radšej pracovať ako skôr v skupine. Žena Taurus je asertívna, keď potrebuje byť, ale nevadí, keď sa niekto ujme vedenia, najmä jej partnera v romantickom vzťahu.

3. Verný
Typická žena Taurus je celkom lojálna. Hoci ona môže mať veľa priateľov a známych, ona jej udelí lojalitu len niekoľkým a ona bude očakávať to isté na oplátku. Ona je vždy pripravená poskytnúť podporu alebo poradenstvo tým niekoľkým a ona bude ľahko sklamaná, ak sa nedostane na oplátku. Ženy Taurus sú vyberané pri výbere romantických partnerov a môže im chvíľu trvať, kým nájdu niekoho, koho sa dopustia, ale akonáhle to urobia, budú veľmi oddaní.

4. Introvertná
Mnohí by hádať ženy Taurus sú prirodzene introvert, pretože neváhajú vziať na vedúcu úlohu a nemajú problém ísť po tom, čo chcú. Avšak, Taurus žena potrebuje čas sám na dobitie po tom, čo bol s veľkou skupinou alebo socializáciou na veľkú udalosť. Miluje plánovanie svojho vlastného rozvrhu a výber, ako vníma veci okolo seba, čo je jednoduchšia. Jej vnútorný život je veľmi aktívny a mnohým jej myšlienkam nebudete zasvätení, pokiaľ nie je vám blízka.

5. Umelecké
Príroda a estetická krása sú pre ženu Býka veľmi dôležité. Ona sa teší, že je vonku a hľadá krásne výhľady alebo miesta, ktoré sú obzvlášť priateľské ku kamere. Vo všeobecnosti je najšťastnejšia v umeleckom priestore, alebo keď sa môže obklopovať objektmi, na ktoré sa pozerá príjemne.

6. Originálne
Pre ženy Taurus nie je tolerovateľné umelé, fasádne alebo falošné dojmy. Chce, aby sa ľudia prezentovali tak, ako sú skutočne, a rýchlo sa unaví z tých, ktorí tancujú okolo problémov alebo sa pokúšajú formovať svoje vnímanie reality. Môžete očakávať, že ženský Taurus bude vždy úprimný, kto je a čo chce, a zanechá prvý dojem, ktorý sa ukáže byť reprezentatívnym pre jej skutočnú osobnosť.

7. Rýchle temperovanie
Je to zriedkavé, aby sa žena Taurus stala tak rozrušenou, že stráca náladu, ale keď to robí, nie je to jednoducho zabudnuté. Šance sú, že je s veľkým stresom, než dosiahne bod zlomu, takže jej výbuchy sú intenzívne. Môže byť veľmi tvrdohlavá, pokiaľ ide o body, ktoré robí, a nebude sa starať o jej názory, pokiaľ nedostane veľmi dobrý dôvod na ich zmenu.

8. Štýl
Aj keď ženy Taurus nemajú žiadne výhrady k vyjadreniu svojej ženskosti a výberu ženských štýlov, často sú srdcom, ktorí sú radi, že sa môžu zúčastniť na aktivitách, ktoré prevažne dominujú mužom.

9. Pasívne-agresívne
V konfliktoch, ženy Taurus nemusia byť vopred o tom, čo cítia skutočný problém. Namiesto toho, aby začali argumentovať, mohli by páchateľov ignorovať alebo by s nimi mali zaobchádzať len s ľahostajnosťou.

10. Inteligentné
Nie sú vždy inteligentní alebo nerobí o ich šikovnosti, ale ženy Taurus vedia veľa a sú praktické pri uplatňovaní ich vedomostí.

11. Dobrá matka
Žena Taurus je mimoriadne starostlivá a úspešná matka. Nebude stáť za neposlušnosťou vo svojich deťoch, a to je dôvod, prečo často vyrastajú, aby boli zdvorilí a ochotní.

12. Dobré s financiami
Ženy Taurus sú šikovné s peniazmi a vedia, ako rozdeľovať svoje finančné prostriedky a zvládnuť ich úspešne, čo ich robí vhodnými na výber kariéry, ako sú makléri a účtovníci.

Všetko o ženách Taurus
Aby sme to zhrnuli, ženy Taurus zdieľajú väčšinu rovnakých znakov, aké majú všetky Taurusy, vrátane predispozície k nezávislosti, silnej lojality a silnej vytrvalosti pre stres a tlak. Sú radi, že sa môžu ujať vedenia, keď je to potrebné, ale sú tiež ochotní nechať ostatných viesť, a majú spiace tempá, ktoré sa môžu objaviť, ak sú tlačené nad ich hranice.

(Visited 261 times, 1 visits today)
Share