Mesačný horoskop december 2020 deň po dni

Tento rok v decembri 2019 sa začína voskovacím cyklom, ktorý je vynikajúci na preskočenie do akcie.

Budete mať filozofickejší postoj, pretože mesiac začína tromi planétami v Strelci. Budete tiež musieť cestovať alebo zažiť dobrodružstvá.

Sloboda je veľká téma Strelca, preto sa zamyslite nad tým, ako môžete do svojho života priniesť viac slobody.

Čo sa cíti uväznené? Ako to môžete zmierniť? Tento mesiac je dôležité spojiť sa s ostatnými, aby ste sa podelili o svoje nápady a názory. Môže vám to pomôcť duchovne rásť.

Vaša myseľ je pripravená nasiaknuť vedomosťami. Ale urobte z neho zábavné vedomosti … druh, ktorý sa získa cestovaním, diskusiami a novými známymi. Možno budete musieť zabrzdiť svoje slová, alebo vám nakoniec skončí noha v ústach. Predtým, ako začnete hovoriť, urobte si čas na premýšľanie a starostlivo vyberajte svoje slová. V skutočnosti môže byť veľmi osviežujúce počuť viac úprimnosti a úprimnosti.

Tento mesiac prináša príležitosť na čerstvosť vo vašich vzťahoch. Naozaj sa cítite byť s priateľmi a spolu robiť zábavné veci. Takže si naplánujte párty a urobte ich skutočne originálnymi. Záujem o avantgardu počas nasledujúcich niekoľkých týždňov vám môže priniesť nákup nezvyčajnej hudby alebo umenia. Niektorí ľudia môžu potrebovať viac slobody v rámci svojich vzťahov, takže dajte svojim blízkym miesto, ktoré potrebujú. Nie je to odraz vás … a môže to zlepšiť spôsob, akým sa máte vy.

Mars je v Váha prvých pár týždňov v decembri, čo vám dáva veľa energie na styk s ľuďmi a skrášlenie. Iné činnosti vás však môžu rýchlo unaviť, a tak šetrite svoju energiu na to, čo skutočne chcete robiť. 23. marca vstúpi Mars do Škorpióna a zrazu si powerhouse. Nielenže sa zvyšuje vaša výdrž, ale vaša vášeň sa prebúdza. Niektorí ľudia sú intenzívni a iní majú veľmi liečivý účinok. Ako môžeš byť liečivou silou na svete? Máte moc.

Spln v Blíženci, 11. deň, by mal byť veľmi šťastný a lukratívny deň; Začína sa dvojtýždňový klesajúci cyklus. V tento deň je konverzácia neuveriteľne zaujímavá. Takže choďte von a spojte sa s ostatnými. Keď hovoríte o svojich snoch a cieľoch, zasadíte semená pre budúci úspech.

Téma Kozorožec sa posunie na 21. miesto a pomôže vám naplánovať stratégiu a nové ciele na nasledujúci rok. Bezpečnosť a odhodlanie sú témou Kozorožca, ale uistite sa, že sa zaväzujete k niečomu, čo je v súlade s vašimi túžbami. Ak z vašej práce urobíte strašne nešťastného, ​​nezostaňte len kvôli bezpečnosti. Pamätajte, že život je cesta, nie niečo, čo musíte „prekonať“. Urobte svoju cestu radostnou. Meditácia vás povedie k vašej ceste.

Nový mesiac v Kozorožci na 25. mieste je vynikajúci pri uvažovaní o vašich ambíciách. Predstavte si, kde chcete byť, napíšte o tom, hovorte o tom. Stane sa to.

Nájdite si 31. ročník, aby ste sa zamysleli nad všetkými vecami, ktoré ste dosiahli tento rok. Pozerajte sa späť a zamerajte sa na pozitívne veci. Urobte niečo pre to, aby ste sa odmenili za to, že ste sa tam zavesili a robili, čo ste mohli. A tešíme sa na ďalší nový začiatok … ďalšiu novú bridlicu.

Horoskop deň za dňom:
1 Pi: Mesiac v Vodnári. Kritériá sa obracajú na príležitosť, najmä ak ste pozitívne. Liečba ráno, vysoká energia popoludní. Čo potrebujete modernizovať? Dnes večer prekvapenie.

2 So: Mesiac vo Vodnári; vstupuje do Ryby o 19:23 hod. Urobte si čas pre priateľov ešte dnes, máte veľa energie na skupinové stretnutia, ako aj na počítačový čas. Odložte svoju žiadosť o otázku. ušetríte si bolesť hlavy.

3 Sun: Moon in Pisces. Kreatívna alebo imaginatívna práca je výrazne vylepšená. Snažte sa nepremýšľať pri raňajkách. Ortuť vstupuje do Strelca o 12:26 hod.. Vaše myslenie je dobrodružnejšie, ale rozmýšľajte pred tým, než budete hovoriť niekoľko nasledujúcich týždňov. Dnes večer nebuď mučeník … môžete dať bez toho, aby ste sa sami vyčerpali.

4 Po: Mesiac v Ryby. Ďalší nápaditý deň. Môžete sa odvolať na masy svojimi nápadmi. Určite kombinujte podnikanie s potešením … môžu vzniknúť dobré príležitosti.

5 Ut: Mesiac vstupuje do Aries 6:17 ráno. Spontánnosť je dnes kľúčové slovo. Urobte zo života trochu viac vzrušenia, využite šancu. Urobte niečo úplne iné. Šťastie v popoludňajších hodinách.

6 St: Mesiac v Aries. Ďalší deň pre vzrušujúce výzvy, ale použite trochu viac premyslený ako včera. Váš mozog je naozaj nápaditý a vaše slová upokojujú. Celý deň obrovské nápady. Vyhnite sa argumentu dnes večer udržiavaním šťastnej atmosféry.

7. Št: Mesiac v Aries; vstúpi do Taurusu 13:26. Ráno robte veci inak. Potom sa vráťte k pohodliu popoludní. Socializácia môže byť nepríjemná v poludnie; umelecký prejav je dobrým výstupom. Dnes je vynikajúca meditácia.

8 Pi: Mesiac v Býk. Skvelý deň zameraný na peniaze a zárobky. Tiež dobré pre prácu s rastlinami. Dnes sa plány môžu zmeniť, takže choďte s prúdom.

9 So: Mesiac v Býk; vstúpi do Blížencov 16:50. Zábavný a šťastný deň, ktorý môžete stráviť s priateľmi. Tiež dobré pre prácu s počítačom. Ťažiskom je spiritualita. Zvýšená sebadisciplína vám pomôže dokončiť tieto práce. Dnes večer je vynikajúci na písanie alebo socializáciu.

10 Slnko: Mesiac v Blížencoch. Liečenie prichádza prostredníctvom slov … buď napíšte, alebo sa porozprávajte s dôveryhodným priateľom. Stimulujte mozog. Dnes je skvelé pre kreatívne písanie.

11 pondelok: PLNÝ MESIAC v Blížencoch 1:03; vstúpi na rakovinu o 17:48 hod. To začína s klesajúcim cyklom. Je čas zbaviť sa starého odpadu, zvykov a negatívnych postojov. Je to LUCKY deň, vyhnite sa dôležitým dohodám od 9:15 do 20:48.

12 Ut: Moon in Cancer. Dnes ste veľmi presvedčivý a tiež intuitívny. Robte veci, vďaka ktorým bude váš domov alebo pracovisko útulnejšie. Znovu sa spojte s blízkymi.

13. st: Mesiac v rakovine; vstúpi do Leo 18:09. Emócie sú vysoké ráno, ale môžu vyčistiť vzduch. Starší vám môže dať dobrú radu. Dôverujte svojim inštinktom ešte dnes. Vyhnite sa dôležitým dohodám od 11:00 do 18:09.

14 Št: Mesiac v Leo. Čas na to, aby ste sa hrali … bude sa to zdať povznášajúce a liečivé. Vyhrali ste ich popoludní. Dnes je dobré pre zábavu.

15 Pi: Mesiac v Leo; vstupuje na Pannu o 19:30. Vaša myseľ je rýchla a vynaliezavá … napíšte svoje nápady. Veľa výdrže vám pomôže urobiť veci ráno, ale okolo poludnia môžete čeliť prekážke. Zostaňte šťastní, prejde to. Vyhnite sa dôležitým dohodám od poludnia do 19:30.

16. So: Mesiac v Panne. Skvelý deň na upratovanie … odpáli akúkoľvek mrzutosť, ktorú môžete cítiť. Niektorí môžu kritizovať … nepreháňajte sa. Dnes je dôležité zostať pozitívni a pripomenúť si všetky svoje vynikajúce vlastnosti. Poskytnite čas na relaxáciu.

17 slnko: Mesiac v Panne; vstupuje do Váhy o 23:01 hod. Dnes toho môžete dosiahnuť veľa, ale stále sa môžete stretnúť s niektorými kritikmi. Usmievajte sa a pokračujte v dobrej práci. Vyčistite, usporiadajte a zostavte zoznamy svojich zdravotných cieľov.

18 Po: Mesiac v Libra. Vyzerajte čo najlepšie dnes … bude sa cítiť skvele. Šťastie je vo vzduchu, spolu s trochou vášne. Zvyšuje sa kreativita a zlepšujú sa vaše sociálne zručnosti. Mingle.

19 Ut: Mesiac v Libra. Robte kreatívne veci dnes. Zamerané sú vzťahy a priateľstvá; môže dôjsť k uzdraveniu. Ráno prekvapenie. Cítiš sa dnes večer rozprávať.

20. st.: Mesiac v Škorpióne. Skeptici číhajú … buďte pripravení s dôkazom. Môžete sa cítiť manipulovaní iným … držať sa svojej viery. Dnes večer je dobré spojenie s dušou vášho partnera.

21. Št: Mesiac v Škorpióne. Dobrý deň na preskúmanie alebo výskum. Stanovenie vám pomôže urobiť veľa práce. Nenechajte sa prekvapiť v popoludňajších hodinách s vami, buďte flexibilní. Dnes večer je vášnivý.

22 Pi: Mesiac v Škorpióne; vstúpi do Strelca 13:57 pm. Intenzita je vo vzduchu; zostaň pokojný a pozitívny. Máte odvahu hovoriť svoju myseľ. Vyhnite sa dôležitým dohodám až po 14:00. Dnes je šťastie.

23 So: Mesiac v Strelci. Sloboda je dnes problémom … trochu si niečo zoberte. Popoludní sa môžete cítiť pod tlakom … máte dobrú únikovú cestu. Očakávajte dnes prekvapivého návštevníka. Mars je teraz v Škorpióne, ktorý vám počas nasledujúcich týždňov poskytne zvýšenú vášeň a veľa vytrvalosti.

24 Slnko: Mesiac v Strelci. Dnes sa môžete cítiť odpojení, takže sa vyhnite veciam vyžadujúcim veľa logiky alebo sústredenia. Odložiť dôležité dohody. Trávte čas so svojím duchovným ja dnes.

25 pondelok: NOVÝ MESIAC v Cap 9:22 Deň dobrých energií a príležitostí na vyjadrenie vašich myšlienok. Máte veľa sebadisciplíny a dobrý zmysel pre praktickosť. Choďte na zem s tými, ktorých máte radi.

26 Ut: Mesiac v Kozorožci. Dobrý deň, aby ste premysleli svoje ambície a ciele. Napíšte zoznam … objasní vám to veci. Urobte nejaké organizovanie, potom relaxujte a sledujte dobrú komédiu.

27. st.: Mesiac v Kozorožci; vstúpi do Vodnára 13:25. Sľubujte si niečo zábavné dnes, pomôže vám to zabrániť nepokoju. Vyhnite sa dôležitým dohodám až po 13:30. Počítačová práca je vylepšená. Noc je plná šťastia, ale niektoré môžu byť agresívne alebo nahnevané. Vaša pozitívna nálada vám ich pomôže zdvihnúť.

28 Št: Mesiac vo Vodnári. Oslobodte sa od zastaraných návykov alebo metód. Pohľad do budúcnosti. Dobrý deň pre skupinové stretnutia alebo brainstorming.

29 Pi: Mesiac v Vodnári. Radujte sa zo svojej originality. Pokúste sa odložiť rozhovor s autoritou ešte dnes. Urobte svoju prácu dobre a potom večer s priateľmi vyfúknite paru.

30 So: Mesiac v Ryby. Sledujte svoju intuíciu dnes … povedie vás. Trávte čas v prírode, najmä pri vode. Nech sa vynorí vaše kreatívne ja.

31 Sun: Moon in Pisces. Ráno si vyžaduje samotu … meditácia je posilnená. Niektorí ľudia alebo slová môžu spôsobiť odstúpenie od zmluvy. Je v poriadku nasledovať svoje inštinkty. Dnes sa môže alkohol zdať ako dokonalý únik, ale je dôležité používať umiernenosť.

(Visited 1 334 times, 1 visits today)
Share