mesačný horoskop máj 2019

mesačný horoskop máj 2019

Mesačný horoskop máj 2019

Baran horoskop

Vaše osobné zameranie je tento mesiac v máji 2019 ako okraj britvy. Rodinná zodpovednosť a angažovanosť vás môžu odviesť od osobných túžob a plánov. Nebojujte sa s výzvami alebo sa snažte uniknúť z povinností.

Ste skutočne v bode, v ktorom môžete uvoľniť nejakú starú detskú pamäť alebo obmedzenie. Sedenie s trpezlivosťou s rodinnými problémami môže priniesť skutočné vydanie do konca júna. Udržujte tieto osobné ciele ako sny. Nastane okamih, keď sa môžete pohnúť dopredu – viete, ako vždy.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Všetko najlepšie k najznámejšiemu znameniu  zverokruhu!
To je naozaj váš mesiac narodenín, a to znamená, že nielen oslavujete špeciálny deň, ale aj špeciálny mesiac po celý mesiac. Planétové pozície teraz prinášajú sľuby pre nadchádzajúci rok. Povedomie je vaše kľúčové slovo pre tento nadchádzajúci rok.

Ľudia a okolnosti teraz vstupujú do vášho života, ktorý vás otvorí novým skúsenostiam vo vzťahu. To znamená, že vaše vzťahy nadobúdajú nový význam. To by boli všetky druhy vzťahov: intímne, priateľstvo, rodina a veľký svet. Cestovanie je pre teba určite preplnené a z týchto ciest sa dá veľa naučiť.

Udržujte svoj denník pripravený na zápis do denníka. Môžete sa rozhodnúť, že sa zaregistrujete do študijného programu, ktorý vykoná zmeny vo vašej krivke učenia. Teraz by to bolo povedomie, nie? Všetko najlepšie k narodeninám, drahý.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Sú to vaše peniaze, moje peniaze alebo naše peniaze? Táto otázka sa točí vo vašej šedej hmote. Pretože doláre sa často používajú ako mentálny podnet pre vás, táto otázka nenesie žiadnu hrozbu. Namiesto toho sľubuje nový spôsob pohľadu na zdroje a ako ich používať.

Skúste niečo iné toto môže 2019 s peniazmi. Zatvorte oči a pokúste sa „cítiť“ svoje odpovede. To znamená, že si nemyslíte, že ste prešli cez cestu. Kto vie, môžete prísť s novým spôsobom rozhodovania.

Rak (21. jún – 22. júl)

Môže sa zdať, že život pripomína balvan blokujúci ústa jaskyne. To by bola jaskyňa, ktorá ťa drží väzeň. Je to správny čas na posúdenie posledných mesiacov. Pozrite sa na udalosti. Akú múdrosť ste získali počas tejto doby?

Aké sú nové zodpovednosti, ktoré ste získali majstrovstvom? Áno, život môže byť aj naďalej ťažký ako balvan, ale často si pripomínate, že ste v tomto svete, ale nie v tom. Múdrosti, ktoré ste teraz získali, sú lístky na to, aby ste sa držali vzpriamene, odvážne a kráľovsky, zatiaľ čo hovoríte: „Ja som.“ Blahoželám.

Lev (23. júl – 22. august)

Tento mesiac je v priateľstve jedinečný. Spojte sa so starými priateľmi a buďte otvorení kultivácii nových priateľstiev. Nebuďte vyberavý. Skôr zostať otvorený a nechať ostatné vybrať a vybrať si. Môžete vytiahnuť niektoré sporné znaky.

Ale prichádzajú ako učitelia, aj keď si nie sú vedomí svojej úlohy. Okrem toho otvorte skupinové aktivity. Možno sa ocitnete ako vodca. Použite teraz zlaté pravidlo. Láska bezpodmienečne a pamätajte, cítiť sa milovaný musíte milovať. Dostanete ocenenia od tých, ktorých milujete.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Opýtajte sa akéhokoľvek umelca, ako maľovať a povie vám, aby ste sa najprv vrátili od plátna a druhý hľadali perspektívu. Tvoj perspektívny bod je teraz nájdený v ustupovaní od každodenného grindu a po dobrom starom domácom filozofickom rozhovore s mnohými ľuďmi.

Nezabudnite sa porozprávať s niektorými odborníkmi. Teraz sa nemôžete naučiť príliš veľa, príliš veľa alebo príliš ďaleko. Vaša myseľ je ako centrálna ústredňa až do júna. Ste na pátraní po pravde. Čo nájdete, sú farby a odtiene, ktoré naplnia vaše životné plátno. Pekný.

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Po 18. máji 2019 budete mať možnosť cestovať späť. Najprv sa môže zdať, že váš disk sa stal ako mliečny toast. Je to však naopak. Skutočne budete mať nejaký druh zážitkov z Alenky v ríši divov.
libra 2019 horoskop
A ako Alice, môžeš ísť sama. Budú tu otázky. Mám si vziať modrú pilulku alebo červenú pilulku? Mal by som nasledovať bieleho králika alebo stáť na mieste? Do konca júna si jednoducho uvedomíte, ako Alice, že sila mysle je taká veľká ako vaša predstavivosť a prispôsobivosť.

Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

Ak by nikto nepozeral a nevedel by si, že by ste neboli súdení, nechali by ste si vlasy a hrať? Prečo nie tento mesiac venovať práve tomu – hraniu? Energie sú vhodné pre zážitok a nájdete spoluhráčov.

Môžu prísť ako noví priatelia, dôverníci alebo nový milenec. Oslovte túto skúsenosť a znovu získajte tú mladistvú žiaru. Ako vedľajšia poznámka: neskoro v mesiaci vám budú k dispozícii zdroje. Choďte do toho a urobte svoj zoznam teraz.

 

Strelec (22. november – 21. december)

V tomto momente to nemusí byť jasné, ale vaše akcie vás pripravujú o kariérny úspech. Udržujte sieťové pripojenia aktívne aj napriek tomu, že môžu vyzerať tak, ako keby sa ťahali. Kdekoľvek narazíte na výzvy, vedzte, že sa obrátia na šťastie nejakým základným spôsobom.

Po 10. máji 2019 sa skontaktujte s údajmi o autorite. Čím viac kontaktov sa tým zvýši. Vaši partneri vám teraz prinášajú odmeny a dary. Určite vyjadrite svoju vďačnosť veľmi zvláštnym spôsobom.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Nájdite si guru tento mesiac v máji 2019. Poznáte ich, keď bude mať značnú dôstojnosť a psychickú silu. Budú mať jasnú predstavu o zodpovednosti, ktorá odzrkadľuje vašu vlastnú.

Nájdete tu úroveň priateľstva, ktorá volá na vnútorné dieťa vo vás. Toto spojenie vám umožní hrať úlohu guru pre niekoho mladšieho alebo menej skúseného ako sami. Pred skončením mesiaca si urobte prestávku; aj kameň ťaží zo zmeny scenérie raz za čas.

Vodnár (20. január – 18. február)

Rieka života sa naďalej pohybuje v neistých rytmoch a prílivoch. Spolu s týmito neistotami leží frustrácie a zmätky, možno až k slzám.

Ako na rozdiel od vás, drahý vodnár. V týchto skúsenostiach musí byť nejaký božský odkaz. Ak by ste si dovolili byť citliví, jemní, transparentní, jasnovidci, mierne zmätení, citovo zraniteľní a vnímaví, urobili by ste kvantový skok do nového sveta. Akonáhle ste tam, môžete viesť druhých k novým slobodám. Nie je to o tom, o čom je váš život?

Ryby (19. február – 20. marec)

Dokážete si naladiť tú melódiu „Na jasný deň, ktorý môžete vidieť navždy“? Toto je melódia, ktorú by ste mali celý mesiac hučať. Obraz pre vás počas mája 2019 je jazda v teplovzdušnom balóne nad pokojným morom vody. Nerobte si žiadne sťažnosti, stonanie alebo stonanie.

Namiesto toho spočítajte svoje požehnania, lebo ste skutočne v planetárnych milostiach. A tie milosti vás oslobodzujú. Umožňujú vám byť mimoriadne kreatívni a nesmierne intuitívni. Buď úprimný. Na čo máte naozaj sťažovať? Ak nie Ta!

(Visited 4 261 times, 1 visits today)
Share