mesačný horoskop január 2020

Mesačný horoskop september 2019

Baran (21. marca – 20. apríla)
Začiatkom septembra 2019 Mesiac prechádza ohnivým Baranom. To vám dáva veľa energie na začatie nových vecí a tvorivé vyjadrenie. Zlou správou je, že Merkúr sa vo vašom dome kreativity usadil (zdá sa, že sa prestal pohybovať) a dočasne frustroval tok tejto energie.

Aj keď to netrvá veľmi dlho, dá vám pohľad na to, ako niekedy používate svoje emócie. Je to skvelý čas, aby ste sa dozvedeli viac o kapitulácii a synchronizovali sa s časovaním vesmíru. Bude to veľmi dôležitá hodina v polovici mesiaca, keď sa Slnko a Mars (dve silné planéty pre Barana) spoja vo vašom šiestom dome ambícií a života. Pred týmto obdobím si dajte čas na to, aby ste sa vášnivo cítili v tom, čo by ste chceli prejaviť vo svojom živote.

Býk (20. apríla – 21. mája)
Venuša je tento mesiac vládcom vašej značky Slnka, a preto je pre vás silnou planétou. Začiatok mesiaca sa nachádza vedľa Saturn vo vašom treťom dome. Bude to dôležitý čas pre záležitosti týkajúce sa tretieho domu, najmä pre komunikáciu, písanie a podnikanie.

Umiestnenie spoločnosti Saturn nám umožňuje pozrieť sa na motiváciu v týchto oblastiach. Čo by ste chceli komunikovať alebo dosiahnuť? Kde sa držíte v týchto oblastiach a ako to môžete zmeniť? Venuša vstúpi do vášho štvrtého domu a bude sa o ňu starať 7. a zostane tam až do 4. októbra.

Použite toto obdobie na zlepšenie domova a na priblíženie sa k rodine. Venujte osobitnú pozornosť deťom. Energie romantiky a kreativity sú vo vzduchu.

Blíženci (21. mája – 21. júna)
Dôraz sa kladie tento mesiac na štvrté záležitosti týkajúce sa domu: domov, rodinu a vaše emocionálne ja. V prvej polovici mesiaca sa môžu veci cítiť trochu ohromujúce. Výzvy sa objavujú na 9. mieste, keď karma odhaľuje Pluta vo vašom dome vzťahov na námestí Mars vo štvrtom dome.

Slnko a Mars sa spoja vo vašom štvrtom dome 14. septembra a poskytujú tak príležitosť na prienik alebo roztavenie. Toto je čas na to, aby ste sa vychovávali, citlivo vytriedili vzťahy a boli s rodinou. V centre vašej frustrácie môžu byť hlbšie a nepríjemné otázky týkajúce sa kariéry a životného smerovania.

Čo v tejto súvislosti potrebujete? Je čas byť k sebe skutočne úprimný, aby ste dosiahli to, čo si zaslúžite.

Rak (21. júna – 22. júla)
Tranzit vašej značky Saturn „Kto som?“ Získava energický a kreatívny odraz od Slnka, Marsu a Jupitera, ktorý sa pohybuje vo vašom treťom dome mysle, komunikácie a podnikania. Vaša myseľ je plodná a aktívna a môže vám pomôcť z tvorivého koňa.

Osvietenia alebo úpravy postojov blízko deviateho sa môžu zmeniť na skutky v druhej polovici mesiaca. September ponúka skvelé príležitosti, ako spoznať nových priateľov, propagovať seba, inzerovať svoje podnikanie alebo vytvoriť internetovú prítomnosť.

Lev (22. júla – 22. augusta)
Cítite sa kreatívne plodný, ste pripravení porodiť nový talent alebo aspekt toho, kým ste. Toto je ten správny čas na to, aby sa otvárali dvere vo vašej práci alebo v kariére. Nedovoľte, aby sa na začiatku mesiaca objavila vaša úzkosť.

Venujte osobitnú pozornosť rodinným a domácim potrebám, aby im bola poskytnutá primeraná a vedomá pozornosť. Financie by sa mali dariť dobre, ale bez náležitého zváženia by sa nemali zvyšovať vaše zadlženie. Lepšie ušetriť na väčších a lepších veciach.

Panna (22. augusta – 22. septembra)
Šťastné narodeniny! Aký silný mesiac astrologicky! Planéty, ktoré vládnu týmto trom ohňom, prechádzajú cez Pannu v blízkosti vášho narodenia. Merkúr, vládca Panny, vstúpi do tvojho znamenia 10.. Nakoniec sa na 14., konjunktivom dobromyseľnom, expanzívnom Jupitere, koná Nový mesiac, priaznivý pre nové začiatky. Bude to pre vás dobrý test. Horíte inšpiráciou, ambíciami a pravdepodobne túžite po novom pocite smeru.

Je čas znovu vyvážiť túto racionálnu, analytickú časť s vašimi pocitmi, srdcom a vášňou pre život. Nestačí len plánovať veci obvyklým metodickým spôsobom. Budete musieť cítiť túto energiu možnosti hmatateľne so svojím telom.

Je to rezonancia, frekvencia vibrácií, ktorú musíte ošetrovať, vychovávať a rásť. Cítite silu svojej vášne pre život. Vaša vášeň predstavuje váš zmysel pre poznanie a pravdu o tom, kto ste a prečo ste tu. Plán, ktorý vždy potrebujete, sa odhalí. Dôverujte sebe a vesmíru. Mať kontrolu je nesmierne nadhodnotené. Jupiter opustí Pannu 24. a nevráti sa do roku 2015, takže využite deň!

Váhy (22. september – 22. október)
Venuša a Saturn, dvaja najväčší planetárni spojenci Váhy, sa začínajú navzájom spájať vo vašom dome kariéry, stavu a zodpovednosti. To naznačuje, že energia zmien v týchto oblastiach – energie uvedené do pohybu v februári a marci – sa v nasledujúcich šiestich až ôsmich týždňoch posunú smerom k riešeniu.

Použite tento čas na „osvietenie“ svojím pocitom nadmernej zodpovednosti. Ak svoju prácu nemôžete milovať, skúste pracovať s láskou. Zložte na seba tlak kdekoľvek môžete. Robte veci okolo domu, aby ste sa cítili príjemnejšie a mimoriadne. Vaše vnímanie seba a toho, čo si ceníte, sa mení. Vychutnaj si jazdu. Financie môžu na konci mesiaca ukázať zlepšenie práve včas, aby ste si mohli kúpiť darček k narodeninám, ktorý si naozaj zaslúžite.

Škorpión (22. októbra – 21. novembra)
Prvé dni v septembri 2019 sa vám môžu zdať trochu zaplavené bahnom, ktoré je až po vaše boky. Pluto, vládca Škorpióna a Merkúr práve prešli z retrográdneho na priamy pohyb. Použite prvý septembrový týždeň na inventarizáciu a integráciu plutovho druhého vyučovania (talenty, sebaúcty a toho, čo si ceníte), ktoré sa uskutočnilo v období retrogradácie od apríla do augusta. Do 11. sa vaše zameranie presunie na jedenásté záležitosti týkajúce sa domu, kde Slnko, Mars, Merkúr a Jupiter zhromaždia horoskop Scorpio 2019.

Jedenásty dom je dom priateľov, sietí, propagácie, ideálnych, dlhodobých cieľov a peňazí generovaných z kariéry. K dispozícii je veľa energie, preto venujte osobitnú pozornosť týmto oblastiam svojho života. Získajte dobrý prehľad o svojom idealizme a očakávaniach, aby ste nezničili potenciálne silné výsledky. Jednoducho nemôžete zmeniť iných ľudí. Zmeňte objektív, cez ktorý sa na ne pozeráte, a upravte svoje presvedčenie o sebe. Pri čítaní alebo štúdiu vyšších učení, ktoré vás zaujímajú, sa dá nájsť veľké „ah ha“.

Strelec (21. november – 21. december)
Váš obvyklý optimizmus môže byť trochu náročný, keď začne mesiac, keď sú Chiron, Neptún a Urán – všetko retrográdne – zoradené vo vašom druhom, treťom a štvrtom dome, ktoré predstavujú vaše základné hodnoty, myšlienky, presvedčenia a pocity. Horoskop na horúčke 2019

Existuje niekoľko hlbokých problémov, ktoré si vyžadujú vašu pozornosť. Vaša inšpirácia a motivácia sa však objavia už čoskoro. 14. septembra sa uskutoční nový mesiac, ktorý prechádza spojovacím prechodom Jupitera, ktorý je mocným vládcom vašej značky Slnka. Na 15. Slnko a Mars sú konjunkčné.

Tieto dve silné udalosti sa konajú vo vašom desiatom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. Portál je otvorený, ak by ste chceli vykonať nejaké liečebné alebo servisné práce. Nastal čas, aby ste snívali veci tak, ako by mohli byť, a povedzte: „Prečo nie?“

 

Kozorožec (21. decembra – 20. januára)
Mesiac v ohnivom Aries poskytuje motiváciu na začiatku mesiaca a vytiahne nás z dezorientujúcich účinkov retrográdneho Merkúra, Chironu, Uránu a Neptúna. Veľa energie sa môže zamerať na vzťahovú príležitosť.Karprikón 2019 horoskop

To môže znamenať šancu na romantiku pre tých, ktorí aktívne hľadajú. Pre ostatných to znamená zameranie sa na existujúce vzťahy a to, čo vám hovoria. Neprehliadajte tu lekcie. Urobili by ste dobre, keby ste boli úprimnejší v tom, čo pre vás a vašu víziu potrebujete.

Vaše myšlienky by boli vítané. Príležitosti na tvorivé vyjadrenie sú tento mesiac na vrchole. Nechajte svoje tvorivé talenty lietať. Existuje tiež veľká inšpirácia, ktorá sa dá získať z deviatych domácich záležitostí, cestovania alebo vyšších učení. Navštívte svojho učiteľa, zúčastnite sa dielne alebo si prečítajte knihu, ktorá vám pomôže posunúť vaše vnímanie.

Vodnár (20. január – 19. február)
Saturnov tranzit vášho šiesteho domu vás v dnešnej dobe veľa zameriava na vaše ciele a smer života. Aj keď za posledných pár týždňov boli veci také jasné ako blato, nepotí sa to. Transformačná sila Slnka, Marsu a Jupitera vo vašom ôsmom dome zmeny môže byť veľmi odhaľujúca. Horoskop v kvartáli 2019

14. a 15. deň pre vás bude kryštalizovať veľa vecí. Dôkladne zvážte čakajúce možnosti. Ak ste priveľmi idealistický druh slonovinovej veže Vodnára, je čas, aby ste svoje srdce a pocity dostali z chladného skladu! Ste skvelý katalyzátor pre zmeny a reformy, takže si ich nenechajte pre seba. Synergia je tajomstvom šťastného vodného nositeľa.

Dajte liečivé vody bohov každému, koho od vás dostane, a budete vždy šťastní. 24. a 25. deň sú zelené dni, aby ste mohli konať.

Ryby (19. februára – 21. marca)
Saturn prechádza cez neskoršie stupne svojho domu tvorivého sebavyjadrenia. Vaše kreatívne energie hľadajú tú správnu cestu na vyjadrenie. Neponáhľajte proces; Nájdite si, čo je pre vás to pravé. Saturn vám povie, aby ste sa dostali dovnútra a našli múzu alebo motiváciu, ktorá vám vyhovuje. Prechod Slnko, Mars a Jupiter sú proti vášmu natálnemu Slnku a vytvárajú tak vzťahy, ktoré sú úrodnou pôdou pre výzvy, najmä v polovici septembra 2019.pisuje horoskop 2019

Pravdepodobne zostanú niektoré veci, ktoré si treba nechať visieť, ktoré si vyžadujú diskusiu. Objasnite so svojím partnerom, čo pre vás pracuje a čo nie a čo je predmetom dohody. Počas tohto života ste loptu nechali dostatočne dlho na svojom kurte. Ak sa cítite v koľaji spoločensky, môžu byť v poriadku nejaké nové, stimulujúce a podporné priateľstvá. Teraz si pretahujete svoje duchovné svaly. Majte vieru v seba samého.

(Visited 2 644 times, 1 visits today)
Share