Nakupujte lieky na Pilulka.sk so zľavou

Vedeli ste, že do lekárne nemusíte chodiť? Stačí si lieky objednať online, čo na slovenskom umožňuje e-shop Pilulka.sk. Zvlášť v terajšom chladnom počasí vás môže dostihnúť chrípka alebo nachladnutie a do lekárne sa vám nechce dochádzať. Ak máte to šťastie, že ste z Bratislavy, tak k vám môže zásielka doraziť už do 4 hodín od objednania. Zaujímavé je, že pri nákupe liekov cez Pilulku to budete mať lacnejšie ako v kamennej lekárni.

Na tovar vo zľavnené ponuke je zľava až 50%

Oplatí sa sledovať, čo je práve v zľave. Na niektoré lieky, vitamíny alebo zdravotnícke potreby dostanete až 50% zľavu. Čo sa určite oplatí. Nakúpiť si môžete do zásoby potrebné vitamíny, s ktorými budete mať odolnejšie imunitu a predchádzať bežným virózam. A potom si to nechať doručiť zadarmo, pretože poštovné nad 10 € sa neplatí.

Zariaďte si kartičku a máte až 5% zľavu na všetko

Je to jednoduché, stanete sa členmi Bonus klubu, čím budete mať plošnú zľavu až 5% na všetko. Môžete zbierať body a získavať rôzne výhody. Napríklad získate body po prihlásení k newsletteru, po odporúčaní kamarátovi alebo po okomentovaní diskusie. Určite to skúste a uvidíte. Ak nakupujete pravidelne, môžete vstúpiť rovno do VIP klubu.

V e-shopoch ušetríte desiatky percent

Pilulka.sk je len jeden z eshopov, na ktorý PromoKupon poskytuje zľavy. Na PromoKuponu môžete preskúmať zľavy na módu, elektroniku alebo internetové služby pre cestovanie. Tento portál dokonca vydal rozšírenie do prehliadača, ktoré zobrazuje všetky dostupné zľavy na vami zobrazené produkty. Oplatí sa nakupovať chytro, pretože šetriť pri online nákupoch je jednoduché.

 

(Visited 84 times, 1 visits today)
Share