amulety

Význam amuletov | Ako si vyrobiť amulet

Amulet pre splnenie želania

Amuletom môžeme nazvať prakticky čokoľvek. Môže to byť kamienok, mušlička, vetvička, ozdobný predmet, prstienok, náramok ,, náušnice, plyšová hračka alebo akýkoľvek iný predmet, ktorý je nám príjemný a do ktorého ste vložili svoje želanie.
Amulet je predmet, do ktorého je vložená určitá sila alebo ktorý silu vyžaruje tým, z čoho a ako bol vytvorený.
Ak vloženú informáciu prijme vaše druhé ja, vytvoríte okolo seba energiu, ktorá vám pomôže zbaviť sa pocitov, ktoré vás ťaží. Budete nosiť okolo seba akýsi ochranný obal. Táto kúzelná energia bude aktivovaná iba vtedy, ak bude amulet vytvorený dobre a prijmete ak ho ako svoju súčasť. Čím je vaša viera v ochranný predmet väčší, tým sa jeho účinnosť zvyšuje. Verte, predmety majú pamäť, a preto dokážu udržať informáciu, ktorá im bola odovzdaná. Vaše podvedomie to vie a príkaz prijme, a potom už pracuje za vás. Pracuje neúnavne aj v čase, keď váš mozog na talizman dávno zabudol, a to tak dlho, ak máte talizman pri sebe.
Ostatne poznáme to všetci. Pri dôležitých rokovaniach či skúškach mačkáme v ruke plyšovú hračku pre šťastie, alebo si navlečieme prstienok po mamičke a podobne.
Veríme, že len tak sa nám podarí doviesť svoj zámer do úspešného konca. Vieme, že to neomylne funguje, pretože keď svoj amulet zabudneme doma, máme smolu.
Nosenie ochranných predmetov má tisícročnú tradíciu. Ľudia od nepamäti nosili talizmany. Vplétali si ich do vlasov, nosili je v podobe prsteňov, náušníc a príveskov. Je jasné, že pôvodný zmysel šperkov nebol ozdobný, ale ochranný. Ako amulet môže pôsobiť aj naše oblečenie, na ktorom sú prijateľné vzory či nápisy, rovnaké ako určité súčasti odevu, ako napríklad gombíky, strapce alebo strapce.
Spomeňte si na oblečenie indiánov. Ich odev zdobí strapce. Kmitavý pohyb strapcov chráni pred vplyvom zlých duchov. Zlo neznáša pohľad na neustály pohyb strapcov, a preto sa radšej odvracia. Rovnako pôsobí aj strapce, preto sa nimi zdobia postroje koní. Prezdobenosť orientálnych žien má tiež hlboký zmysel. Nohy a paže týchto žien zvonivo cinkajú šperky. Vyzerajú veľmi exoticky a eroticky, pretože podčiarkujú ženskosť. Ale ich hlavná sila je v jemnom vysokom zvuku, ktorý vydávajú. Chráni svoju nositeľku pred zlými duchmi, ktorí tento zvuk priamo neznášajú. Ženy, ktoré si zdobia ruky aj nohy zvonivými šperky a ktorých oblečenie sa kmitá strapcami, sa chráni, a pri tom vyzerajú veľmi zvodne. To, čo zlo neznáša, muži milujú.
Že má amulet energiu do neho vloženú, už vieme. Je dôležité si uvedomiť, že táto „informácia“ nemusí byť vždy dobrá. Musíte si dobre rozmyslieť, od koho ho prijímate. Ako môžete vedieť, že rozosmiata kolegyňa, ktorá vám odovzdáva talizman pre šťastie, vám naozaj praje to čo hovorí? Jej plyšová opička k narodeninám je roztomilá, ale napriek tomu vám môže spôsobiť plno problémov. A nemusí to byť len smrteľné nebezpečenstvo. Kým budete mať opičku, budú vás sprevádzať neuveriteľné „náhody“. Možno vám praskne remienok, keď pobežíte po schodoch, upadnete a nielen že si Odre koleno, ale navyše zmeškáte autobus a na dôležitú schôdzku prídete neskoro. Smola? Ani omylom! Je to „priateľka“, ktorá na vás žiarli a nepraje vám úspech. Šťastie vám zaželala iba z pokrytectva.
Preto je obozretnosť vždy namieste a najlepšie je vytvoriť si talizman vlastnou silou a vlastnými rukami. Potom už nebudete vlastniť púhy fetiš, ktorý je nabitý určitú informácií, ale zhotovíte si predmet, ktorý pôsobí v súlade s kozmickými vibráciami. Taký amulet splynie s vašou osobnosťou a vytvorí silu, ktorá pomáha nielen prekonávať ťažkosti, ale aj získať to, čo si prajete.

(Visited 723 times, 1 visits today)
Share