Planéta Neptún a vaše znamenie zverokruhu

Planéta Neptún a vaše znamenie zverokruhu

Premýšľali ste niekedy, čo to znamená, keď astrológovia hovoria, že planéta je v znamení? Povedz, keď hovoria o Neptúne. Čo znamená Neptún v Taurus? Čo znamená Neptún v Panne? Uvedomili sme si, že priemerný čitateľ nevie, a to dáva zmysel, že nie, pretože astrológia je hlboká, komplexná téma. Trvať mesiace alebo dokonca roky naučiť a zvládnuť.

Uvedomili sme si, že medzi tým, o čom astrologovia hovoria a čo ľudia poznajú, je medzera. Na preklenutie tejto medzery sme vytvorili tento rad článkov vysvetľujúcich každú planétu. V tomto článku skúmame Neptún a odpovedáme na otázky ako:

Aké znamenie zverokruhu je spojené s Neptúnom?
Čo znamená znamenie Neptúna v astrológii?
Ako dlho Neptún zostane v znamení?
Čo je to vládnuca planéta?

Každé znamenie zverokruhu má vládnucu planétu – niekedy dve. Vplyvy planéty, tvary, definuje toto znamenie. Vládnuca planéta znamenia je zdrojom archetypálnych vlastností tohto znaku a výrazných právomocí. Každá planéta je iná, či ide o hmotnosť planéty, tvar, obežnú dráhu, kruhy, tempo, satelity, vzdialenosť od Slnka, vzdialenosť od Zeme a mystické konotácie.

Planéty nie sú stacionárne; pohybujú sa. Zatiaľ čo každý z nich spravuje znamenie alebo dva, pohybujú sa tiež rôznymi konšteláciami a zakaždým, keď prídu ku konštelácii, ovplyvňujú súvisiace znamenie. Tak napríklad, ako sa Neptún pohybuje na oblohe, vstúpi do Barana, Býka atď. Baran má hviezdnu súhvezdí, rovnako ako Taurus. Myslite na každé označenie ako na oblohu. Pohyb dopredu planét sa nazýva prograde a keď sa zdá, že sa pohybujú dozadu na svojej orbite, nazývame to retrográdou. (Pozrite si 2019 planetárnych retrogradov).

Takže keď je planéta v znamení, napr. Neptún je v Gemini, to znamená, že naši Gemini kamaráti sú ovplyvnení Neptúnom. Počas tohto obdobia – môže byť čokoľvek od dní do rokov – naši priatelia Gemini zažijú všetky aspekty života cez okuliare farebné Neptún.

Ako dlho trvá planéta v znamení? Záleží na planéte. Preto nemôžeme poskytnúť jednotný zoznam toho, ako dlho planéta zostáva v každom znamení. Každá planéta má jedinečné tempo. S Neptúnom môžeme povedať, že pretože Neptún trvá približne 164,8 rokov, kým dokončí jednu úplnú obežnú dráhu okolo Slnka, strávi v priemere okolo štrnástich rokov v znamení.

Ktoré znamenie zverokruhu ovláda Neptún?

Čo znamenajú znamenia Neptún? Znamenia Neptúna znamenajú tie znamenia, ktorými vládne planéta Neptún, t. J. Ryby. Keď je planéta v znamení, že pravidlá, napríklad keď Neptún je v Pisces, Ryby sú už príliš veľa Neptún-ako v živote, sa stáva trojnásobný alebo štvornásobný ako Neptún!

Osobnosť Neptúna

Ôsma planéta zo Slnka, Neptún je super ďaleko a jednoducho nie je dosť svetlá, aby ju bolo možné vidieť voľným okom. Je to o veľkosti Uranu. Neptún 164,8 rokov trvá, kým dokončí obežnú dráhu okolo Slnka – jeho obežná dráha je kruhového tvaru, podobného obehu Venuše. Má tmavomodrú farbu a pretože nie je jasná, vyzerá tajomne, okultne, tajne. Neptún bol objavený až v roku 1846 – triumf pre astronómov, vedcov a matematikov. Objav pomohol astrológom lepšie pochopiť Pisces.

Je veľmi zaujímavé, že Neptún bol objavený počas obdobia romantizmu, pretože je spojený s romantickými ideálmi, básňami, snami a duchovnou láskou. Neptún je považovaný za „vyššiu oktávu“ Venuše, ako napríklad Venuša. Neptún nám pomáha prekonávať každodenný život a objavovať duchovné, vrátane nášho lásky.

Neptún nie je podrobne zameraný. Nemá rád vzorce a presnosť. Je to planéta, ktorá hovorí jazykom mystikov, milencov, básnikov, snílkov a vizionárov. Neptún nám prináša myšlienku niečoho, víziu, sen, kontúry – nie zoznamy alebo plány. S Neptúnom dostávame dlhý pohľad.

Rovnako ako Venuša, aj Neptún oceňuje lásku a krásu. Kým Venuša si cení radosť a erotiku, Neptún venuje väčšiu pozornosť duchovným aspektom lásky – zjednoteniu duší. Venuša nám môže priniesť flirt, ale keď Neptún vstúpi na obraz, privedie nám našu spriaznenú dušu.

Neptún ovplyvňuje spisovateľov, umelcov, tvorcov všetkých druhov na rôznych miestach ich života. Dáva im inšpiráciu, myšlienky, schopnosť spájať bodky, schopnosť spontánne a bez námahy tvoriť.

Keď je Neptún vo vašom znamení

Ľudia ovplyvnení Neptúnmi majú tendenciu cítiť sa viac v kontakte s hlbšou krásou a mysticizmom. Oceňujú prepojenosť života, ako aj jemnejšie detaily a krásne nuansy v prírode. Pozerajú sa na dve kvety, ktoré vyzerajú rovnako a môžu cítiť ich rozdiel v energii.

Práve teraz, Neptún je vo svojom domovskom znamení Pisces, čo je posun epických proporcií. Bude trvať od februára 2011 do januára 2026. To sa deje každých 165 rokov, a je to veľká vec, aby táto planéta bola späť do svojho domovského znamenia. Je to čas hlbšej tvorivosti a spirituality nie pre našich priateľov Piscean, ale pre celý svet.

Váš rodný graf

Každý z nás prichádza na tento svet z rôznych dôvodov a učiť sa rôzne hodiny. Môžete vidieť, čo vaša duša zamýšľala urobiť vo vašom astrologickom pôrodníckom grafe. Duša si vyberá svoj presný okamih narodenia, a preto sú natálne mapy naplnené informáciami.

Keď dostanete svoj rodný graf vytvorený a interpretovaný skúseným astrológom, môžete očakávať, že získate úplnú panorámu svojho života, osobnosti, minulosti, súčasnosti a predpovedí do budúcnosti. Môžete sa pýtať, kde sa Neptún nachádza vo vašej pôrodníckej schéme, čo znamená, kde sa nachádzalo na oblohe, prechádzajúc ktorou súhvezdí, keď ste sa narodili. Možno ste Pisces a Neptún bol v Pisces, keď ste sa narodili – dvojnásobný efekt!

Ak ste kreatívna osoba, alebo ak máte kreatívne projekty vo svojom srdci, ale nenašli ste odvahu vo svojom srdci, aby ste sa ešte mohli pohnúť dopredu, musíte sa opýtať svojho astrológa o Neptune a čo robí vo vašom grafe – kde je teraz , kde to bolo, keď ste sa narodili atď.

Ak hľadáte hlbšiu lásku – hlbokú duchovnú úniu, nič menej ako materiál spriaznený s dušou – zistite, čo sa deje s Venušou a Neptúnom. Váš astrológ vám môže ľahko povedať a dajte vám vedieť, čo iné očakávať.

Nájdenie správneho astrológa

Naša sesterská psychická platforma Kasamba má tisíce online astrológov pripravených vytvoriť a interpretovať váš pôrodnícky diagram. Ak chcete nájsť astrológa, ktorý je pre vás správny, existujú dve veci, ktoré môžete urobiť. Prvým z nich je triediť astrológov na základe vašich preferencií a potrieb – či už rozpočtového, skúsenostného (ak chcete len tých astrológov, ktorí sú najskúsenejší alebo relatívne skúsení), alebo hodnotiť najvyššie. Zoradením dostupných astrológov týmto spôsobom zistíte, kto spĺňa vaše kritériá.

Po druhé, Kasamba vám dáva tri voľné minúty s každým astrológom, ktorý je pre vás nový – s ktorým ste nikdy predtým nemali čítanie. Využite tento čas vo svoj prospech – začnite sa pýtať na svoje otázky, pokúste sa získať pocit pre svoj štýl čítania astrológa. Povedzte im, čo hľadáte, a zistite, či majú to, čo vám to dáva. Akonáhle nájdete správny astrológ, jednoducho zostať na platené čítanie.

Voľba voľných minút je k dispozícii iba v prípade, že čítate live chat. Môžete tiež získať e-mail čítanie alebo telefón čítanie, ak dávate prednosť. Nezabudnite hodnotiť svoj čitateľ po dokončení!

(Visited 188 times, 1 visits today)
Share