Zastavte psychickú šikanu

Zastaviť psychické BulliesI kedysi prechádzal v duchovnom kníhkupectve, keď som bol nadšený na mieste lokálne známeho experta Reiki, ktorý sa blížil k obchodu. Ale moje vzrušenie sa rýchlo rozptýlilo. Rozprestrela sa a rozprestrela sa v časti kryštálov, podriadila svoje špeciálne schopnosti prejavovať hojnosť a uzdravovať ľudí. Moje nervy sa zrazu strnuli, čo ma upozorňovalo, že niečo určite bolo energicky vypnuté.

Určite, kráčala ku mne, vnikla do mojej aury, aby som vyložila moje čakry, a pompézne vyhlásila: „Tvoje nervy sú preč a tvoje srdce je zranené.“ Potom arogantne nariadila: „Okrem týchto problémov si v poriadku Odišiel som od nej a odpovedal: „Keby si bol skutočným expertom, vedel by si lepšie, než aby som nebral ohľad na moje hranice!“

To, čo som zažil, bol klasický prípad psychickej šikanovania. V prípade, že ste o tom nikdy nepočuli, psychické šikanovanie je vtedy, keď niekto buď energicky alebo intuitívne prekročí vaše hranice bez toho, aby vás požiadal o vaše povolenie, alebo kto znižuje vašu energiu alebo znevažuje vaše duchovné schopnosti, aby mali prospech sami. Nie je vhodné, aby sa niekto dotkol tela niekoho iného a opísal, čo robia. Tak prečo by bolo vhodné, aby niekto vnikol do aury niekoho iného a začal interpretovať svoje čakry?

Typy psychickej šikanovania

Zastavenie psychických bulliesMy story predstavuje len jeden typ psychickej šikanovania. Existujú aj iné spôsoby, ako sa ľudia môžu zapojiť do psychického šikanovania, vrátane:

Čítanie vašich pocitov alebo myšlienok alebo poskytnutie vhľadov alebo usmernení, bez toho, aby ste vopred požiadali o povolenie.
Nežiadať o povolenie pred pokusom o manipuláciu s vaším energetickým alebo energetickým poľom.
Odmietnutie, spochybňovanie alebo zmenšovanie intuitívneho alebo psychického pochopenia niekoho iného v prospech potvrdzovania alebo rozširovania ich vlastných.
Trvajúc na tom, aby ste im umožnili predpovedať budúce udalosti súvisiace s vami aj po tom, čo ste dali jasne najavo, že nechcete, aby tak urobili.
Znepokojenie duchovných, liečebných alebo psychických schopností niekoho iného.
Snažiť sa stlmiť alebo uhasiť svetlo niekoho iného tým, že ich núti k vzťahu medzi študentom a učiteľom, ktorý nie je v rovnováhe. „Expert“ sa snaží zapôsobiť na nováčika, ako sa naučil alebo vyvinul, sú v kontraste, a ukladá vieru alebo pocit, že len ich vedenie a tréning im môžu pomôcť rozvíjať sa
Napájanie alebo odvádzanie energie niekoho iného (tiež známeho ako psychický vampirizmus).
Psychické útoky; to znamená premietnutie dominujúcej energie na niekoho iného s cieľom potlačiť a / alebo zastrašovať.
Bol som na prijímajúcom konci príliš veľa z týchto metód psychického šikanovania na nejakom mieste alebo inom mieste. Je to téma, ktorá by ma skutočne zbláznila, keby som ju nechal.

Bohužiaľ, zdravá úcta a zmysel pre duchovné a psychické a duchovné hranice sú témou, o ktorej sa nehovorí takmer dosť často, a určite to nie je dostatočne vyučované. Okrem tých, ktorí sa úmyselne venujú psychickému šikanovaniu, existuje mnoho ľudí, ktorí úplne nevinne porušujú hranice iných, bez toho, aby chceli zastrašovať. Vaše psychické alebo intuitívne schopnosti vás v žiadnom prípade neoprávňujú na informácie alebo prístup k energii niekoho iného! Potrebujete povolenie tejto osoby. Ak sa najprv nepýtate, porušujete zákon slobodnej vôle a nechávate nechcenú karmu.

Šikanujú zo svojho správania. Šikanovanie je jediný spôsob, ako sa o sebe cítia lepšie. Každý z nás má úplnú autoritu nad našimi vlastnými energetickými systémami. Šikanovanie nie je niečo, čo musíte jednoducho vydržať. Máte zodpovednosť voči sebe a svojej duši, aby ste toto správanie nedovolili.

Zvládnutie psychických šikanov

Uvoľnite. Ak vás niekto manipuluje, číta vašu energiu bez toho, aby vás najprv požiadal o povolenie, alebo vám poskytne radu, o ktorú ste nepožiadali, musíte ich zastaviť. Fyzicky od nich ustúpte a pevne, ale zdvorilo ich požiadajte, aby prestali. Potom buď zdvihnite ruku dlaňou smerom k nim, alebo si predstavte stenu medzi vami. Tým sa okamžite oddelia energetické spojenia a potvrdia sa vaše hranice.
Uzemnite svoju energiu. Šikanovanie sa vždy týka moci. Najlepší spôsob, ako udržať spojenie s vlastnou silou, je zabezpečiť, aby ste sa cítili uzemnení. Ak to chcete urobiť, vezmite niekoľko hlbokých, stabilných dychov. Ako vy, cítite svoju energiu prúdiacu dole nohami celú cestu do zeme, a potom späť do vás.
Urobte očný kontakt. Keď sa zaoberáte psychickým upírstvom, chceli by ste sa vyhnúť tomu, aby ste sa pozerali na druhú osobu do očí. Ale s psychickými šikanovanie, neagresívne robiť pokojný a sebaistý očný kontakt potvrdí vašu autoritu. Komunikuje o vašej sebestačnosti, pretože dávate jasne najavo, že viete, čo sa snažia robiť a že za ňu nebudete stáť. Mnohí psychickí šikanovaní, najmä tí, ktorí sa pokúšajú odovzdať sa lepšie ako všetci ostatní, nechcú byť videní za tým, kým skutočne sú.

Poznajte svoj účel. Každý človek má intuíciu, psychické schopnosti a svoj vlastný duchovný účel. Dôvera, že ste práve tam, kde potrebujete byť Tyran nebol poslaný na to, aby ste potvrdili svoje dary, kvalifikovali svoj talent, ani sa nestali ďalším učiteľom. Boli poslané, aby vám pomohli dozvedieť sa viac o vlastnej autorite, ktorú máte. A to je všetko.
Smej sa. Umožniť tyranovi, aby ťa rozrušil, alebo aby si ich bral príliš vážne, ti nebude dobre slúžiť. V skutočnosti môže vrátiť rovnováhu moci späť k nim. Zdraví ľudia s posilneným postavením sa nemusia zaoberať šikanovaním. Bullies sa učia svoje remeslo pred šikanovaním. Je skvelé, ak k nim cítite súcit. Ak nemôžete, pozrite sa na ich akcie podľa toho, čo sú a pokračujte ďalej.
Použite kryštály. Dobrá voľba pre podporu sú aqua aura quartz na ochranu vašej energie pred šikanovaním, čierny turmalín na neutralizáciu potenciálne škodlivej energie, hematit na zvýšenie vytrvalosti a odvahy a červený jasper na posilnenie presvedčenia. Noste čokoľvek si vyberiete, alebo skryte všetky štyri v nositeľnom puzdre pre plný účinok!

 

(Visited 42 times, 1 visits today)
Share