Postele pre deti

Detská posteľ je najdôležitejšou časťou nábytku v detskej izbe. Dieťa trávi v posteli veľkú časť dňa a preto by ste mali jej výberu venovať zvýšenú pozornosť. Pri výbere nezabúdajte , že detská posteľ by mala byť dostatočne bezpečná.

Zdravý spánok je veľmi dôležitý. Ak ste zodpovedný rodiť, mali by ste správne pristupovať aj k zdravému spánku vášho dieťaťa. Mnoho chorôb je spôsobených práve nesprávnym spánok v detstve a mladosti.

Plnohodnotný spánok poskytne dostatok energie a pozitívnu náladu. Moderné postele pre deti sa vyznačujú jednoduchou údržbou a príjemným vzhľadom. Dôležité je tiež vetranie postele – zatuchnutá a zle vetraná posteľ je ideálnym miestom pre roztoče a rôzne mikróby.

Vzhľad detskej postele je veľmi dôležitý. Zvoliť by sme mali príjemné farebné tóny, a ideálne sú tiež postele, ktoré majú rozprávkovú potlač. Pekná posteľ tiež vytvára pocit príjemnej a útulnej detskej izby.

Detská posteľ by mala byť vyrobené z kvalitných materiálov. Kvalitná posteľ zaručí pohodlný a zdravý spánok.

Konštrukčne by mala byť posteľ nahrnutá tak, aby sa ani pri hre neposúvala, mala by mať dostatočnú šírku a dĺžku.

Súčasťou každej postele by mal byť kvalitný matrac. Môžete si vyberať klasické matrace vo výške 22 cm, detské matrace sa vyrábajú aj vo výške 15 m a sú vyrobené prevažne z poyluretanovej peny.

Detská posteľ môže byť aj poschodová, tú ocenia najmä tí, čo žijú v menších bytoch. Je to praktická posteľ pre súrodencov.

Tip na nákup detskej postele

Detská postieľka z potlačou Disney Myšičky Minnie je skvelý tip pre dievčenskú izbu. Chlapcom sa zaiste bude páčiť detská posteľ Auto S car.

 

 

(Visited 81 times, 1 visits today)
Share