Potrebujete usmernenie vo svojom milostnom živote? Týchto 5 Archanjelov môže pomôcť

Ak hľadáte spriaznenca alebo váš dvojitý plameň, alebo si želáte zlepšiť súčasný romantický vzťah, práca s archanjelami môže tento proces urýchliť. Každý archanjel má jedinečnú schopnosť a jedinečné poslanie, ktoré vám pomôže v každom aspekte vášho života. Sú to bytosti svetla vyrobené z oveľa vyššej frekvencie ako my a majú schopnosť pripojiť sa k ešte vyšším dimenziám, aby sme vám priniesli to, čo si želáte. Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať. Tu je päť hlavných archanjelov začať pracovať s cieľom priniesť úspech vo vašom milostnom živote.

Archanjela Michaela

1. Archanjel Michael
Archanjel Michael je archanjel ochrany. Aj keď chráni pred škodami, pokiaľ ide o vzťahy, uistí sa, že ste v zdravom. Ak ste niekedy v nezdravom romantickom spojení, môžete požiadať archanjela Michaela, aby s touto osobou odrezal šnúry.

Žiadajte Michaelovu pomoc, aby prilákali ľudí, ktorí sú pre vás dobrí a pre vás, a chránili pred tými, ktorí nie sú.

2. Archanjel Raphael
Archanjel Raphael je Archanjel uzdravenia a na ceste k láske vám môže pomôcť opustiť akékoľvek minulé zranenia, traumy a zlomené srdce. Keď je vaše srdce uzdravené, bude ho udržiavať otvorené novým skúsenostiam a ľuďom. Otvorí ťa milovať znova.

Môže tiež pomôcť liečiť existujúce problémy. Nedorozumenia alebo zranenia v súčasnom vzťahu. Ak existuje konflikt medzi vami a druhým, môžete meditovať a predstaviť si oboch z vás proti sebe. Požiadajte archanjela Raphaela, aby odstránil všetky zranené pocity a priviedol pozitívne pocity späť do spojenia. Nemusí to byť niekto, s kým chcete byť, môžete sa chcieť zbaviť všetkých negatívnych vibrácií medzi vami. To tiež neznamená, že vás niekto miluje viac, jednoducho odstraňuje všetky negatívne emócie kvôli konfliktu, ktorý ste mohli mať.

Archanjel Jophiel

3. Archanjel Jophiel
Archanjel Jophiel je archanjelom krásy. Môžete na ňu volať na inšpiráciu, kreatívne nápady a napojiť sa na svoju vnútornú krásu a svoje vyššie Ja. Jophiel vám pomáha vidieť krásu vo svete a ďalších, a pomáha ostatným vidieť tie kvality vo vás.

Niekedy v tomto svete môžu ľudia chodiť so závojom cez oči, buď zranení minulosťou alebo dohnaní v každodenných stresoroch. To nám môže zabrániť vidieť pravú krásu v inej alebo zabrániť inému, aby ju videl v nás. Takto môžeme byť nevedomí o spriaznených dušiach alebo spojeniach duší, kým sa naše oči neotvoria.

Archanjel Jophiel vám môže pomôcť osvetliť vašu pravú krásu na svete, aby vás správna osoba mohla nájsť, vidieť vás a spojiť sa s vami.

4. Archanjel Chamuel
Chamuel znamená „ten, kto hľadá boha“ a on je anjelom pokoja, lásky a mierových vzťahov. Jeho bezpodmienečná láska svieti tak jasne, že vedie vašu cestu k správnemu partnerstvu.

Aby ste mohli pracovať s Chamuelom, mali by ste využiť lásku vibrácií. Získajte kúsok ružového kremeňa, vytvorte oltár vecí, ktoré milujete, a naplňte svoje srdce láskou. Čím viac lásky cítite, tým viac budete priťahovať.

Môžete tiež meditovať o tom, ako chcete byť s vaším ideálnym partnerom, aby ste sa k vám cítili, spojili sa s týmto pocitom a vedome ho vyslali do vesmíru a požiadali o zaslanie osoby, ktorá je pre vás ideálna – nie dokonalého človeka, ale jedného človeka. perfektné práve pre vás.

Archanjel Raguel

5. Archanjel Raguel
Raguel znamená „priateľ Boha“ a tento archanjel je o harmónii v akejkoľvek oblasti vášho života. Pokiaľ ide o vzťahy, tak romantické, ako aj platonické, Raguel vám pomáha priviesť tých správnych ľudí, ktorí vám dávajú a berú rovnako, ktorí vás budujú a ktorí zodpovedajú vášmu poslaniu v tomto živote. Keď Raguel priťahuje romantického partnera, môže sa ubezpečiť, že vás bude rešpektovať a vašu cestu, milujúci, otvorený komunikácii a schopný pokojne riešiť akékoľvek konflikty. Môže to tiež priniesť do aktuálneho vzťahu, ak váš partner umožní zmenu. Ak nie, Raguel pomôže nájsť lepší zápas.

Ako pracovať s archanjelov
Práca s archanjelmi je tak jednoduchá, že im jednoducho poviete: „Arcangel (meno), prosím, spojte sa so mnou teraz. Potrebujem pomoc s … “

Keď prvýkrát zavoláte archanjela, pomáha dostať sa do meditatívneho stavu a po vyslovení nahlas alebo vo svojej mysli, že žiadate o ich pomoc, všimnite si, ako sa cítite. Každý anchangel bude mať inú vibráciu, že budete schopní energicky zmysel alebo dokonca zmysel s niektorým z vašich fyzických zmyslov (v závislosti na tom, aké sú vaše najsilnejšie intuitívne sily).

Pamätajte si, ako sa každý archanjel cíti tak, že ich môžete rozpoznať, keď prídu pracovať s vami s vašou žiadosťou alebo bez nej. Niečo archanjela k vám môže prísť bez vášho povolania, pretože cítia, že potrebujete pomoc.

(Visited 88 times, 1 visits today)
Share