Snívate o práci? Čo vám hovorí vaša myseľ

Stojíte pred svojím tímom, rýchlo sa nadýchnete a potom prednesiete prezentáciu. Otvoríte ústa, aby ste hovorili, ale žiadne slová nevychádzajú. Vyčistite si hrdlo a skúste to znova. Stále nič. Ešte horšie je, že sa projektor práve vypol. Práve vtedy, keď si myslíte, že sa veci nedajú zhoršiť, je to na vás: snívate o práci.

Nie je nezvyčajné snívať o práci. V skutočnosti, 60-80% ľudí sníva o práci v určitom bode. Ľahko si ich zapíšete ako sny, jednoduché starosti alebo obavy, ktoré musíte striasť.

To by bola chyba, pretože naše sny môžu skutočne hovoriť o väčšom základnom probléme, ktorý treba riešiť. Navyše, typ pracovného snu môže zúžiť typ problému alebo strach, ktorý musíte riešiť. Pozrime sa bližšie!

Čo sníva o pracovné prostriedky
Pracovné sny prichádzajú vo viacerých formách, než by sa dalo počítať. Každý človek je iný, takže je logické, že každý pracovný sen je iný. Napriek tomu existuje niekoľko primárnych pracovných snov, ktoré sa zdajú vyrastať častejšie ako iné. Kým tieto sny môžu byť prebudením v studenom pote, dúfame, že sa môžu použiť aj na zvýšenie vašej kariéry a sebaúcty!

Neskoro do práce

Ste neskoro
Niekoľko vecí je horšie, ako keby ste uviazli v premávke a sledovali, ako hodiny signalizujú, že ste neskoro v práci. Jediné, čo je horšie, je snívať o tomto úplne bežnom scenári predtým, ako sa budete musieť zobudiť a pracovať.

Snívanie o neskoro do práce, okrem toho, že je stresujúci spôsob, ako začať deň, môže skutočne poukazovať na váš vlastný strach, že vám chýba príležitosť. Ak ste mali tento sen, sadnite si so svojím šéfom a porozprávajte sa o nastavení niektorých cieľov a zistení plánu rastu, ktorý zabezpečí, že zo svojej práce získate maximum.

Vysnívate o spolupracovníkoch
Trávime toľko času so spolupracovníkmi, že je to len logické, že sa občas objavia v našich snoch. Mohlo by to byť viac ako jednoduchá udalosť.

Ak snívate o mnohých spolupracovníkoch alebo jednotlivec opakovane, mohlo by to znamenať, že budete obdivovať ich vlastnosť. Zamyslite sa nad vlastnosťami v nich, ktoré obdivujete a zistite, ako môžete tieto črty urobiť ako súčasť vašej pracovnej etiky.

To je miesto, kde ste nahý
Keď ste boli malí, pravdepodobne ste snívali o tom, že budete nahý v škole. No, prekvapenie – teraz je možné, že snívate o tom, že budete nahý v práci!

Ak ste snívali o tom, že by ste boli v práci nahý, nedbajte na to. To môže znamenať, že sa cítite nedostatočne pripravení na svoju prácu alebo úlohu. Môže to tiež znamenať, že sa cítite obzvlášť zraniteľní. V oboch prípadoch by ste mali vyhľadať pomoc mentora a vyslať svoje obavy.

Zlá prezentácia

Disastrous Prezentácia
Ten strašidelný scenár prezentácie z minulosti je skvelý spôsob, ako sa prebudiť v panike. Je tiež pravdepodobné, že poukazujete na svoju vlastnú nedôveru vo svoje schopnosti.

Ak snívate o tom, že sa prezentácie stratili, venujte nejaký čas tomu, aby ste sa dostali do situácií, ktoré vás stresujú alebo vás spochybňujú vaše schopnosti. To vám môže pomôcť stať sa pohodlnejšími s týmito scenármi a zvýšiť svoju dôveru.

Iné pracovné sny
Snívanie o práci nemusí byť nočnou morou. Zatiaľ čo vaše vlastné pracovné sny môžu byť odlišné od tých, ktoré sú uvedené, je pravdepodobné, že môžete hľadať niektoré spoločné témy. Použite tieto podobnosti, aby ste z vašich vlastných snov vyvodili nejaké produktívne a konštruktívne závery.

(Visited 202 times, 1 visits today)
Share