Rituál na zastavenie nočnej mory

Jedná sa o veľmi jednoduchý rituál a je jednoduchý pre každého, aby mohol hrať. Mal by pracovať pre ľudí, ktorí majú opakujúce nočné mory (aj deti.) Môj priateľ povedal, že mu pomohol s nespavosťou.

Potrebuješ:

jedna biela sviečka (nie veľká)

jedna biela alebo strieborná stuha (mala by byť dostatočne dlhá, aby zapadla do zápästia)

akýkoľvek strieborný predmet, napríklad strieborný predmet, ktorý sa neustále nosíte na seba alebo nespíte. Môže to byť krúžok, ktorý nemáš, alebo strieborný pohár, dokonca aj striebornú lyžičku.

Posaďte sa do tmy v spálni. Položte stuhu okolo sviečky, rozsvieťte sviečku a položte ju na miesto, ktoré je oproti tvári. Sledujte horiaci plameň pár minút a relaxujte. Teraz zatvorte oči a predstavte si krásne scény, ktoré vo vašej mysli súvisia s emóciami šťastia a pokoja. Mohlo by to byť čokoľvek. (Je to celkom individuálna vec.) Meditujte tak dlho, ako budete chcieť. Keď sa cítite uvoľnene a môžete sa sústrediť na jednu vec, priblížte sa k oknu, držte horiacu sviečku v rukách a pozerajte sa na Mesiac. Ak ju nemôžete vidieť z okna, ani z iného okna na mieste, alebo dokonca ani z dvora, len tam stále stojte a potom sa pozrite na oblohu. Povedzte tieto slová:

Mesiac je môj priateľ

kto ma počúva,

a prináša krásu

do mojich snov.

Hviezdy sú tu

navždy lesk,

prinášajúci pokoj

a pokoja.

Keď zatváram oči

nebudú preč,

udržať ma v bezpečí

až do úsvitu.

Môžete zopakovať tieto slová tak často, ako chcete, ak máte pocit, že potrebujete.

Potom vyhoďte plameň (ak sviečka nie je spálená). Vyberte si stuhu a položte ju okolo zápästia pred spaním. Nechajte sviečku a striebro na okne až do nasledujúceho rána. Ráno odstráňte oba z nich a striebornú stuhu z ruky. Tento rituál môžete opakovať 1-3 krát týždenne, vždy pomocou novej sviečky a novej stuhy. Zbierajte však pásky. Keď cítite, že vaše nočné mory sú preč a vy sa ich zbavíte, môžete pokračovať a robiť tento malý rituál raz týždenne. Môže sa to robiť každú noc v týždni.

(Visited 58 times, 1 visits today)
Share