ryby ročný horoskop 2020

Ryby ročný horoskop 2020

Ryby 2020 Horoskop – Láska, Peniaze, Zdravie, Kariéra

Ryby (narodené od 20. februára do 20. marca), dvanáste astrologické znamenie zverokruhu sa riadi Neptúnom a je vzdušným znamením.

Podľa vášho horoskopu roku 2020 sa hojnosť, ktorú máte tento rok k dispozícii, nachádza vo vzťahu, ktorý si môžete sami so sebou vytvoriť.

presná astrologická predpoveď na rok 2020 pre ryby

TAROTOVÁ VEŠTBA PRE VÁS TU

Horoskop pre ryby v roku 2020 – prehľad podľa dekanov:

  1. dekan: od 20. do 29. februára – horoskop Pisces 2020 predpovedá, že puto, ktoré vytvára vašu jedinečnú a nezávislú identitu, a ako ho môžete vziať do sveta, absorbuje vedomosti aj porozumenie. Je to rok, keď sme našli pravdu o vás a naučili sa z nej radovať a znova sa do nej vracať. Intuícia a predstavivosť prebiehajú počas celého obdobia silne a inšpirujú mnohé z vašich cieľov a projektov.
  2. dekan: od 1. marca do 10. marca – snívanie o vašich snoch bez strachu zo zosmiešňovania alebo zlyhania a umožnenie im iba vylepšiť život vám pomôže preniknúť do reality, ktorá existuje okolo vás, a naučiť sa používať obe stránky života, aby ste si vytvorili mark..a nájsť svoj úspech. Zmena prichádza v oblasti lásky a pomáha definovať váš smer do budúcnosti. Očakávajte, že z tejto oblasti vášho života príde veľa novej energie, nových udalostí a nového emocionálneho uspokojenia. Pristúpte k svojmu vnútornému dieťaťu a nechajte ich hrať sa … je celkom pravdepodobné, že presne vedia, kde musíte byť na tom šumivom horizonte vpredu.
  3. dekan: od 11. marca do 20. marca – začiatkom roka sa zvýši vplyv na vašu prácu a kariéru a pravdepodobne dôjde k zmenám spôsobu vykonávania zamestnania. Choďte s prúdom a buďte pripravení akceptovať potrebu zmeniť rutiny tak, aby zahŕňali budúcnosť. Zvyšok roka nájde najsilnejšiu doslovnú zmenu v oblasti lásky, romantiky, srdca a detí. Pravdepodobne prichádzajú noví ľudia, nové sny a nové tvorivé úsilie. O to dôležitejšie je chodiť vo svojej vlastnej pravde a pod svojím vlastným svetlom. Toto vás pripraví na posilnenie a posilnenie vašej schopnosti dostať sa do podoby milostného vzťahu.

Vplyv planéty na ryby v roku 2020

V roku 2020 Pluto rozvíja pesimistickú stránku a strach zo zlyhania vzťahov pre Ryby. Sú nesmierne náchylné na snívanie a často budú v nevýhode, pretože žijú v utopickom svete.

Sú oddaní a milujúci, ale ak zistia, že boli podvedení, môžu reagovať veľmi agresívne. V láske vždy zohľadňujú určité presvedčenie a neschvaľujú kompromisy.

Retrográdia Jupitera vám umožní napraviť prehnané a disonancie vo vašom vnímaní alebo vízii o zamestnaní, úspechu, sebaúcte a osude. Vplyv retrográdneho ortuťa na Ryby: Ako niekto narodený v Rybách, už bývate trochu dramatické, ale keď je ortuť retrográdna, vaša impulzivita môže explodovať.

 

Akákoľvek emócia, ktorú ste doteraz zablokovali, sa objaví, čo sa môže stať ohromujúcou pre ľudí vo vašom okolí, ktorí sa budú cítiť napadnutí, aj keď môžete mať dobré dôvody na rozčuľovanie a na reakciu.

Počas tohto obdobia je dôležité pochopiť dôležitosť spôsobu, akým formulujeme svoje názory, a ako vyjadrujeme svoje pocity. Je lepšie a zdravšie rozmýšľať, než niečo poviete.

Neptún bude v rybách v období od 23. júna do 29. novembra 2020 retrográdny.

Počas tejto doby sa musíte sústrediť viac na svoje vnútorné ja, na osobnú úroveň, ale my prejdeme rovnakým procesom rekalibrácie pre vyššie ciele na kolektívnej úrovni.

 

Neptunový retrográd v rybách, najcitlivejšom znamení, predstavuje opätovné spojenie s našimi mimosmyslovými kapacitami. Naše jasnozrivosť sa aktivuje a my sme energeticky vnímaví.

Pre Ryby prinesie tranzit uránu v Tauruse úplne nové spôsoby komunikácie, čo sa im môže zdať desivé.

Ak však dôverujete svojmu srdcu a vnútornému hlasu, budete vždy počutí. Neodporúča sa, aby ste mlčali, a bolo by rozumné dostať sa z pohodlnej zóny. Teraz je čas hovoriť jasne a dať ľuďom vedieť, aby vás lepšie spoznali.

S retrográdnym Marsom to bude nasledovať po období, keď Ryby pocítia potrebu izolácie, rozjímania a introspekcie, pretože Mars je retrográdny v dome podvedomia.

 

Zároveň sa odporúča, aby Ryby venovali osobitnú pozornosť svojmu zdravotnému a profesionálnemu sektoru, liečili svoje existujúce podmienky a nezneužívali menej nepríjemné situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť pri práci. Majú nízku energiu pri vykonávaní každodenných úloh.

Láska a vzťahy

Tento rok pre vás vzťahy nie sú vysokou prioritou. Pustíte sa a budete sa učiť vyhýbať sa vzťahom, ktoré vám nič neprinášajú. Budete mať tendenciu uvažovať o tom, čo fungovalo a čo sa nestalo a budete ochotní pustiť tých, ktorí nespĺňajú alebo sú deštruktívne. Ak ste ženatý, budete mať tendenciu zostať ženatý.

Ak ste slobodní, budete mať sklon zostať nezaujatí. Je to rok o sebe viac, ako o vašich intímnych vzťahoch. Nie je to rok, v ktorom objavíte svojho spriazneného partnera, pokiaľ ho už nemáte.

Kariéra a práca

Túžili ste po slobode a nových podnikoch vo svojom pracovnom a kariérnom svete. Toto je rok, v ktorom ho získate. V roku 2020 ste viac ochotní riskovať alebo profesionálne vytvárať nové cesty a zistíte, že vaša práca, ktorú si sami vyberiete, vám prinesie hlbšie uspokojenie, bude mať väčší význam.

Posledné tri roky neboli také príjemné. Do roku 2020 sa vám bude páčiť, najmä po jar, keď nové podniky nadobudnú podobu úplne inú, ako ste zvyknutí. Prejdete za svoju zónu pohodlia, ale napriek tomu budete v tom celkom pohodlne. Vyhradená práca je pre vás tento rok dôležitým kľúčovým slovom.

peniaze

Vaša práca prinesie odmenu, ktorá nebude napadnutá až do zatmenia na jar. Ak k tomu dôjde tento rok, rýchlo sa zmeníte a akékoľvek straty sa rýchlo premenia na zisk, keď reštrukturalizujete svoje finančné záležitosti, svoje finančné stratégie a dokonca aj svoju finančnú filozofiu.

Možno nebudete vidieť zmeny vo vás, ale ostatní vás budú priťahovať a potom sa bude zdať, že dámske šťastie prišlo s množstvom príležitostí, nových, odlišných a dobrodružných. Urobíte vážne finančné plány, ale budete otvorenejší novým spôsobom. Pravdepodobne nebudete hrať v bezpečí v roku 2020, teraz si tento rok budete držať svoje karty na hrudi.

zdravie

Zdravotné problémy vás môžu tento rok napadnúť alebo sa vaše zdravotné problémy môžu zvýšiť v roku 2020. Len keď sa vo svojej kariére necítite obťažovaní, stúpa cena za zdravie presne. Budete však otvorenejší k tomu, aby ste robili veci potrebné na to, aby ste sa dostali späť do poriadku, a urobíte tak rýchlo začiatkom leta a bude to trvalá zmena zamerania na jedlo, stravu, cvičenie a wellness.

Dvojmesačný pokles na jar, ktorý nemá vážny charakter, vedie k trvalým zmenám. Nájdete tu aj zmeny emocionálnej povahy a prídete do vyššej duchovnej, zasnenej roviny a zníži to stres, ktorý vám prinesie dlho hľadaný pokoj, spokojnosť a radosť. 2019 prinesie pokračujúce dobrodružstvo a zábavu a chcete si ich dobre užiť na všetkých úrovniach

Fakty o rybách – črty a vlastnosti

Riadte svoj smer tým, že ste kreatívny a pomáhate ostatným. Ste citlivý, plachý, emocionálny a súcitný človek. Často sa staráte viac o ostatných ako o seba. Pocity, empatia a bezvedomie určujú, ako sa vyjadrujete. Ste idealista a vizionár. Uznanie a naplnenie nájdete práve prostredníctvom sledovania svojich ideálov a súcitu s utrpením ľudí.

Keď ich vyjadrujete alebo naopak, jemne ovplyvňujete svoje prostredie. Často prijímate pocity iných ľudí a ste zmätení z toho, čo cítite. Ste ako špongia absorbujúca pocity všetkých. Potom ste zmätení z toho, čo zažívate. Niekedy sa nemôžete vyrovnať s bolesťou a bolesťou, ktoré vidíte. Chcete pomôcť a zachrániť ľudí, alebo chcete utiecť.

Preto sa musíte naučiť diskriminácii a mať vo svojom živote mier alebo pokoj alebo obdobia ústupu, aby ste mohli zistiť, čo cítite. Alkohol a drogy sú pre vás nebezpečné, pretože vás ľahko ovplyvňujú a strácajú smer. Ako forma sebaobrany ste sa naučili maskovať seba a premietať iný obraz. Možno ste nadaný umelec alebo nemusíte vedieť, kto ste. Ste zvodní a musíte si dať pozor, aby vás zviedla kamufláž. Preto je váš život inšpirovaný alebo zmätený.

Citlivosť, ktorú máte a vaša schopnosť byť s ľuďmi, naznačuje uzdravujúci, psychický a umelecký talent. Pracujete v zákulisí, pomáha vám ľuďom vyhovovať a rozvíja váš umelecký talent. Tanec a pohyb sú pre vás vynikajúcimi formami sebavyjadrenia, tiež poéziou a fotografiou.

(Visited 1 850 times, 1 visits today)
Share