ročný horoskop 2020 škorpión

Škorpión ročný horoskop 2020

Škorpión 2020 horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Škorpión (narodený medzi 24. októbrom a 22. novembrom) je vodnou značkou a riadi sa na ňom Mars a Pluto.

 

Podľa vášho horoskopu je rok 2020 veľkým rastúcim rokom, Škorpión, a veľa z toho, čo vyťažíte v podobe odmien, pochádza z snáh vynaložených v minulosti.

 

presná predpoveď astrológie 2020 pre škorpióna

 

Škorpión Horoskop 2020 – prehľad podľa dekanov:

  1. dekan: od 24. októbra do 2. novembra Začiatkom roku 2020 sa vo vašej externej kariére vyskytujú najsilnejšie zmeny, ktoré ovplyvňujú vašu cestu k budúcnosti. Očakávajte niekoľko zdanlivo náhlych a na akcie zameraných možností, ako zipsať do svojho života. Vedieť, akú ponuku prijať v oblasti zamestnania, je rovnako ľahké ako poznať svoje dary a skúsenosti a vedieť, čo sa ich chcete v budúcnosti prejaviť.
  2. dekan: od 3. novembra do 12. novembra

Škorpión horoskop 2020 predpovedá, že nájdete duchovno, vzdelanie a doslova životné skúsenosti, ktoré ovplyvňujú vaše presvedčenie, poskytujú solídny a posilnený rast, ktorý výrazne zvyšuje vašu budúcnosť. V prácach môže ísť o cestu na dlhé vzdialenosti, ktorá zmení život, a nové kolo vzdelávania, aby sa zvýšila zručnosť alebo sa naučil nový. Budete mať príležitosť preskúmať svoju spiritualitu a umožniť jej rast prijatím nových myšlienok a názorov.

  1. dekan: od 13. novembra do 22. novembra

Zdôrazňujú sa partnerstvá a vzťahy všetkého druhu, ktoré prinášajú stabilitu a problémy. Berie si vedomé vedomie vašej vnútornej sily a motívov, ale jej uplatnenie vo vašom konaní sľubuje obohacujúci a mimoriadne silný rok.

Vplyv planéty na Škorpióna v roku 2020

Najprv nezabudnite, že Pluto, planéta Škorpión, ktorý má zvláštne príbuznosti, je v Scorpioho dome intelektu a komunikácie od roku 2019, kde zostane až do roku 2024.

 

Toto je dlhá doba, preto by ste mali využiť výhody tejto pozície: presvedčovacia sila, mentálna sila, analytická kapacita, talent na výskum a výskum, záujem o psychológiu a rôzne hlboké, jemné alebo záhadné témy a schopnosť chrániť sa pred nepríjemným vplyvom: nadmerný kritický zmysel, negatívne myšlienky, úzkosť alebo fóbie, nervové napätie, tendencia manipulovať s ostatnými ľuďmi.

 

Nakoniec môžete žať plody svojej práce, Škorpión! Ak ste minulý rok prešli cez vašu značku Jupiter a vy ste boli vytrvalí a začali ste nový projekt, alebo ste prijali rozhodnutia, ktoré ešte nepriniesli žiadne výsledky, teraz je čas na úspech.

 

V nasledujúcich 13 mesiacoch prevedie spoločnosť Jupiter doménu finančných zdrojov získaných z práce, sebaúcty a vecí, vďaka ktorým sa budete cítiť bezpečne, takže budete mať príležitosť tieto oblasti stimulovať.

 

Vaše schopnosti a talenty sa zvýšia, budete pracovať efektívnejšie, budete odmenení, musí sa tiež získať vaše vlastné bohatstvo, a preto sa vám otvárajú nové možnosti. Neponáhľajte sa konzumovať ovocie svojej práce v rizikových podnikoch, nestrávajte viac ako obvykle, pretože je to rok produktivity, nie odpadu.

 

 

 

Neptún, ďalšia planéta s pomalým vývojom, prechádza Škorpión dom lásky a erotiky. Je to citlivé postavenie, pretože Neptún má veľmi klamný vplyv, hoci má veľmi romantický charakter, ktorý má veľa sľubu a málo.

 

Retrográdna Venuša prináša túžbu oddeliť sa od všetkého, a preto chcete veci uviesť bez obalu, pretože ste boli v posledných mesiacoch nešťastní. Aj keď ste nadviazali nové vzťahy, o vašom partnerovi sa teraz môžu objaviť nejaké tajomstvá a budete sa navyše cítiť ako kyvadlo, ktoré musí byť stacionárne, vyvážené, ale teraz nie je možné také veci mať.

 

Škorpión je jedným z dvoch príznakov ovplyvnených retrográdnym Marsom. Vo svojich projektoch preukážu odhodlanie. Budú sa však cítiť ohromení a vyčerpaní, pretože nebudú schopní plniť všetky svoje úlohy.

 

Prekvapivo, v roku 2020 sú Škorpióni takmer voči imigrantským pohybom Merkúra takmer imunní. Ľudia, ktorí sa narodili pod týmto znakom, nie sú svojou povahou najviac komunikatívni ľudia na svete a svoje pocity vyjadrujú iba pred veľmi blízkymi ľuďmi. Z tohto dôvodu nebudú čeliť žiadnym problémom s komunikáciou alebo aspoň nevýznamným.

 

V práci sa môže vyskytnúť menšie napätie s najcitlivejšími spolupracovníkmi pod vplyvom ortuti, ale to nezabráni rozvoju projektov, ktoré už začala Škorpión. Bolo by však múdre urobiť chybu a preukázať diplomaciu a trpezlivosť. Počas týchto troch týždňov by mal Škorpión prestať byť sarkastický a ironický.

 

Láska a vzťahy

V roku 2020 sa vo vašich vzťahoch zachová súčasný stav. Nezáleží na tom, či sú vzťahy dôverné, osobné, rodinné, obchodné, pracovné alebo sociálne; budú mať tendenciu udržiavať normu. Ak ste slobodní, skončíte do roku 2020 slobodu.

Ak ste vo vzťahu teraz, budete mať rovnaký vzťah na konci roka. Je to čas súdržnosti a to, čo je spolu, zostáva spolu. To, čo je od seba, zostane oddelené. Bezpečnosť a pohodlie vo všetkých vašich vzťahoch sú prínosom pre tento rok.

 

Kariéra a práca

Vaša kariéra sa v minulom roku zvýšila a do roku 2020 sa to isté prejaví až do polovice roka, keď sa objaví, akoby sa zdvihol mrak a môžete sa profesionálne vyjadriť. Môže to mať za následok propagáciu, zvýšenie, dobré hodnotenie, vyššiu produktivitu.

 

Výsledky usilovnej práce a zamerania, prijatia osobnej a profesionálnej zodpovednosti, prídu tento rok. Možno budete mať tendenciu sústrediť sa príliš intenzívne na prácu, takže buďte opatrní, aby ste sa netlačili, príliš agresívne alebo nútili problém. Prichádza vo forme dlhodobej pevnosti, plánovanej, disciplinovanej a presne to, čo ste si mohli objednať. V polovici leta a v polovici jesene sú obzvlášť časy, aby sa nestláčali údaje o spolupracovníkoch ani o pracovných autoritách.

 

peniaze

Stratégia 2020 prináša energiu na prilákanie výhod z úrody začiatkom jari. Uvidíte pokračujúcu hojnosť počas celého roka a do konca roku 2020 by ste mohli vidieť najvyššiu hodnotu svojej výroby a udržania si príjmu za mnoho rokov. Je čas zachovať si budúcnosť.

 

Pamätajte, že všetky dobré veci idú v cykloch a po tom, čo je váš najvyšší energetický rok po mnohých rokoch, môže nasledovať iba rok kratšieho. Brilantnosť, osobná sila, vízia, prehľadnosť sú všetky kľúčové slová pre tento rok. Koncom roka priťahujete to, po čom ste túžili, aby ste dostali istotu a spokojnosť.

Predpovede o zdraví

Vaše zdravie bude tento rok vcelku dobré. Jedinou výnimkou je, že môžete stratiť „staré“ veci, ako sú staré poháre, staré dobré návyky, staršie postupy, ktoré by ste mali múdro pokračovať. Získávate výhody minulých postupov. Ak by boli zdravé, budú aj naďalej zdravé.

 

Ak sa im nedovolilo, bude im naďalej poskytnutá rada. Zdravie starších ľudí vo vašom okolí môže tento rok trpieť a možno bude potrebné zamerať sa na ne, nie na seba.

 

Ak sa však tlačíte na limit, zaplatíte zaň v zlom zdravotnom stave. Rok 2019 o tom má štruktúru bohatstva a bohatstva a ak máte tento rok zlé návyky na zdravie, môže byť na prípravu na budúci rok potrebná určitá disciplína.

 

Škorpión Facts – Vlastnosti a vlastnosti

Intenzívny a náročný človek, ste tajný a manipulatívny. Pokiaľ nemáte vášnivý záchvat, ľudia presne nevedia, čo cítite. Pretože ste tajní, dochádza k nedorozumeniam. Najlepšie je, ak zdieľate, čo chcete, skôr otvorený ako tajný a manipulatívny. Kvôli vašej intenzite a prenikavému pochopeniu na vás ľudia silne reagujú. Ako zdôrazňujete ich slabiny. Pre vás je útok najlepšou obranou.

Vo vašom živote nie sú žiadne polovičné opatrenia, všetko je všetko alebo nič. Ľudia ťa milujú alebo nenávidia. Ovplyvňujete ľudí hlboko a dramaticky meníte ich život. Vždy sa snažíte dostať na dno vecí a priťahujú vás skryté a tajomné stránky života. Smrť vás nemusí vystrašiť, pretože ste úplne nebojácni alebo strašení. To z vás robí dobrého detektíva alebo vyšetrovateľa. Okultné a skryté polia sú činnosti, v ktorých sa nachádzate.

Ste cítiaci človek a vyjadrujete to prostredníctvom vzťahov. To je miesto, kde žiarite. Váš život sa točí okolo intimity. Vaše intenzívne pocity sú sexuálne a vzťahy sa prejavujú vo vašom živote. Emócie sú pre vás silné. Cítite sa hlboko a vášnivo o ľuďoch. Obávajú sa, že ak vedia, čo cítite, môžu sa vás pokúsiť ovládať alebo manipulovať. Preto chránite svoju zraniteľnosť tým, že skryjete to, čo cítite a tým, že s nimi budete manipulovať a manipulovať s nimi. Ste silní a máte silný vplyv na svoje prostredie, ktoré chcete ovládať a ovládať ho.

Kreativita pre vás riadi a manipuluje s emóciami iných ľudí, aby ste ich prinútili robiť to, čo chcete, alebo im pomohli dosiahnuť ich ciele. Ak ste kreatívni, ľahko získate to, čo chcete. Preto ste vždy pod kontrolou a cvičte. Vaša kreatívna energia vás privádza k podnikaniu, riadeniu a transformácii – mení ostatných ľudí emocionálne alebo materiálne. Tu nájdete naplnenie a uznanie. Vhodný pre poradenstvo v oblasti ľudských emócií, vzťahov, vysokých financií a bankovníctva.

Kvôli ľahkosti, s ktorou môžete dominovať a ovplyvňovať ostatných, musíte byť opatrní pri energetických cestách. Musíte sa naučiť využívať silu a aká je správna motivácia. Motivácia vašej kontroly nad ostatnými je dôležitá. Účelom vášho života je mať na seba kontrolu, kombinovať svoje fyzické a emocionálne zdroje s partnerom a usilovať sa o dosiahnutie spoločného cieľa

(Visited 2 131 times, 1 visits today)
Share