Spoznajte svoj Karambit

Spoznajte dokonale svoj nôž Karambit. dodáva sa vo viacerých typových prevedeniach, vyberte si ten svoj. Vždy sa však môžete spoľahnúť na perfektný dizajn a neprekonateľný tvar.
Karambit je jednoducho spoznáte podľa ľahko identifikovateľný podľa niektorých neopakovateľných prvkov.

Tvorcovia sú pri výrobe karambitov kreatívny, avšak funkčnosť je vždy prvoradá. Niektoré karambity sa môžu zdať na prvý pohľad až exotické, ale bez ohľadu na dizajn musí mať správny karambit vždy tieto vlastnosti:

– zakrivenú čepeľ

– tvarovaný vnútorný okraj

– typické zárezy na vonkajšej hrane

– ergonomicky tvarovanú rukoväť

– bezpečnostný úchop

Ako správne používať Karambit

 

Karambit môžete používať v rôznych polohách, zvoľte si však ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám a zamýšľanému použitiu.

 

Majte vždy nôž v bezpečí. Preto ho pri prenose držte na bezpečnom mieste. Karambit je vhodný na bežné nosenie. Ak ste pravák, mali by ste ho nosiť a umiestniť pre prístup prúdnice s pravou rukou. ak ste naopak ľavák, potom by ste mali nosiť svoj nôž umiestnený pre prístup prúdnice s ľavou rukou.

 

Nôž nosievajte vždy na rovnakom mieste. ak ho budete potrebovať rýchlo vytiahnuť, nemôžete sa dlho zamýšľať nad tým, kde je umiestnený. Najbezpečnejšie a najefektívnejšie nosenie je také, ktoré vám zabezpečí jednoduché uchopenia z pošvy a jeho rýchle uchytenie.

Skladací karambit s klipom zabezpečí, že vaša čepeľ je vždy pripravená na rýchle nasadenie

(Visited 63 times, 1 visits today)
Share