Ako spoznať duchovných sprievodcov krok za krokom

Spoznajte sprievodcu duchov
Ako spoznať duchovných sprievodcov. Tu je rýchly proces, ktorý vám pomôže pri spájaní s duchovnými vodcami pomocou vizualizácie a meditácie. Zistite, kto sú, a položte im otázky.

Krok 1: Rozhodnite sa o jednu až tri otázky, aby ste sa spýtali svojich sprievodcov.

Krok 2: Pridajte sa do meditatívnej pozície a meditujte asi 20 minút. Cítite svoje telo relaxovať. Skenujte svoje telo od hlavy po päty a cítite každý svalový relax.

Krok 3: Teraz začnite vizualizáciu. Predstavte si, že ste v krásnej záhrade. Predstavte si všetky malé detaily. Kvety, stromy, vtáky, modré nebo a tak ďalej. Prechádzajte záhradou na niekoľko krokov. 10 krokov vedúcich nadol.

Krok 4: Spočítajte si pomaly dolu každým krokom 10, 9, 8 atď. Na dne sa ocitnete v ešte krajšej časti záhrady.

Krok 5: Pozrite sa napravo na pár pohodlných záclonových záhradných stoličiek. Prejsť k nim a sadnúť si na jednu. Relaxujte ešte viac. Cítite teplé slnko na koži.

Krok 6. Nastavte svoj zámer stretnúť sa s jedným z duchovných sprievodcov.

Krok 7: Pozrite sa na niekoho, kto prichádza do diaľky. Keď sa blížia, stávajú sa jasnejšími. Dodržujte ich funkcie.

Krok 8: Pozdravte ich a pozvite ich, aby si sadli. Opýtajte sa ich ich meno.

Krok 9: Dajte im vedieť, že máte niekoľko otázok. Opýtajte sa ich jeden po druhom. Pamätajte na odpovede. Nechajte tok procesu, nesnažte sa nič kontrolovať.

Krok 10: Veľmi im ďakujem. Zobuď ich zbohom a cíť svoju energiu. Rozlúčte sa a sledujte, ako sa dostanú do diaľky. Vedzte, že budú s vami každý deň.

Krok 11: Teraz je čas odísť. Vždy vráťte spôsob, akým ste prišli. Prejdite do schodov a započítajte sa, 1,2,3 atď.

Krok 12: Keď sa dostanete na vrchol, môžete otvoriť oči.

Krok 13: Napíšte svoje zážitky. Boli ste veľmi uvoľnený, vaše podvedomie pod kontrolou; preto by ste mohli zistiť, že vaša skúsenosť je trochu ťažko zapamätateľná neskôr.

(Visited 101 times, 1 visits today)
Share