posteľ

Umiestnenie modernej postele podľa Feng šuej

Kúpili ste si novú posteľ a všetci sú nadšení a spokojní. Ale počkať! Umiestnili ste svoju novú luxusnú posteľ v súlade s feng šuej? Mnohí tvrdia, že feng šuej nefunguje. Ale verte mi, milí čitatelia, feng šuej funguje! Jeho účinnosť a popularita je obrovská. feng šuej priťahuje každým dňom čoraz viacej ľudí, ktorí z neho majú následne úžitok. Preto je čas, aby ste prevzali vedenie a priniesli do svojho života šťastie. Včera som sa o tejto téme rozprával s priateľmi a rozhodol som sa, že sa o to musím s vami podeliť. Počul som veľa názorov aj osobných skúseností, a preto teraz píšem tento blog, ktorý vám hádam pomôže. Posteľ znamená dobrý spánok. Veľa ľudí má luxusnú posteľ a všetko sa zdá byť perfektné, no to im nezaručuje dobrý spánok. Môže to byť preto, že ich posteľ je nesprávne umiestnená? Skutočne to môže byť tak.

Spíte ľahko a zobudí vás každý zvuk? Potom je vhodné umiestniť vašu posteľ na sever. To pomáha vniesť pokoj do vašej spálne. Vyspíte sa fantasticky. Ak máte doma starších ľudí, uistite sa, že ich postele sú umiestnené na sever. Máte priateľov alebo príbuzných, ktorí sa vždy zobudia vydesení a omráčení? Ak áno, potom je potrebné skontrolovať polohu ich postelí. Sú umiestenené na severovýchod? Mali by ste to čo najskôr zmeniť. Rôzne výskumy ukázali, že ľudia, ktorých posteľ bola umiestnená na severovýchode mali pocity úzkosti a nočné mory skoro každú noc.

Pokiaľ ide o umiestnenie modernej postele, východ je vždy dobrou voľbou. Zmierňuje všetky druhy depresií. Najväčším plusom tejto feng šuej pozície je to, že vo vás obnovuje rastový potenciál. Preto, pokiaľ máte ťažkosti v práci alebo vaše dieťa prechádza stresovým obdobím v škole, uistite sa, že vaša posteľ je umiestnená na východ.

Vyžaduje si vaša práca komunikáciu s klientmi a interaktívne zručnosti? Potom by mala vaša dizajnová posteľ byť umiestnená na juhovýchod. Podporuje to kreativitu, a vďaka tomu môžete vo vašej práci žiariť. Posteľ orientovaná na juh však môže znamenať prudké hádky a diskusie. V takomto prípade umiestnite svoju posteľ na juhozápad. Akonáhle to urobíte, pocítite obrovský rozdiel. Vo vašej rodine bude vládnuť pokojná rodinná atmosféra a šťastie zavíta do vašej domácnosti.

Preto vám radím, aby ste čo najskôr skontrolovali umiestnenie vašej postele a urobili potrebné zmeny. Akonáhle sa rozhodnete, kde bude vaša posteľ umiestnená, môžete ísť online a kúpiť si posteľ, ktorá vám bude vyhovovať. Uisťujem vás, že pokiaľ si kúpite vhodný nábytok do vašej spálne, prinesie vám to množstvo výhod. Spolu s vašou rodinou budete viesť šťastný a prosperujúci život. A ak hľadáte moderný nábytok pre dozariadenie vašej domácnosti, neváhajte navštíviť estilofina.sk.

 

 

(Visited 211 times, 1 visits today)
Share