Urobte niečo pre svoje zdravie: schudnite zdravo

Zdravá a optimálna hmotnosť má pre telo mnohé benefity. Chudnutím alebo udržiavaním zdravej hmotnosti zvyšujeme kvalitu nášho života.

Určite ste aj vy videli množstvo lákavých reklám na jednoduché chudnutie. „Schudnúť 5, 10 kíl za týždeň bez jojo efektu!“ – takýchto reklám je veľa, ale odborníci vedia, že to je nesprávne. Špecialisti na výživu a zdravé chudnutie neodporúčajú rýchle chudnutie. Nie je to zdravé. Ak sa v krátkom čase zbavíte niekoľko kíl, pravdepodobne ich v krátkom čase „získate“ späť.

Ale všetci túžime po ideálnej línii a najmä teraz, pred príchodom letných dní sa ženy túžia ukázať v tej najlepšej forme.

Nadváha alebo obezita je nielen hrozbou pre náš šatník. Je to predovšetkým hrozba pre zdravie. A preto správne chudnutie a udržiavanie zdravej váhy je nevyhnutné.

Aby ste dosiahli zdravú váhu, je dôležité najprv pochopiť nebezpečenstvo obezity. Obezita je stav, pri ktorom sa nadbytočný telesný tuk hromadí a vystavuje vás riziku rôznych zdravotných problémov. Tento nadbytočný tuk môže skrátiť dĺžku života a zvýšiť riziko iných zdravotných problémov, preto je dôležité udržiavať si zdravú váhu.

CK Slowit vám v spolupráci s uznávanými výživovými poradcami a fitness trénermi ukážu, že chudnúť sa dá zdravo a štíhla línia sa dá udržiavať. Cítiť sa v pohode je potrebné pre každého. Prospieva to fyzickému aj psychickému zdraviu.

Víkendový pobyt v kúpeľoch Piešťany je plný optimizmu a zdravia. V spojení s tematickým workshopom, zistite, že chudnutie nie je drastická diéta.

Získajte viac informácii o tomto víkendovom pobyte od CK Slowit a prihláste sa na tento úžasný víkendový pobyt plný pozitívnych emócii.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Share