Základné tipy na bozkávanie

Bozkávanie môže niesť veľa zmyslu a je bežnou praxou v rôznych kultúrach po celom svete. Ak ste v súčasnosti datovania niekoho, alebo majú významný iný, bozkávanie je zábavný spôsob, ako ukázať im náklonnosť a lásku. Ak ste ešte nezažili prvý bozk, majte na pamäti, že naučiť sa bozkávať môže trvať nejaký čas, takže buďte trpezliví sami so sebou a užívajte si veľa praxe.

Naučte sa bozkávať
Ak ste predtým niekoho pobozkal, môže sa cítiť zastrašujúci, aby tento skok urobil s niekým, koho naozaj milujete. Naučiť sa bozkávať alebo mať plnohodnotný make-out session trvá nejakú prax, ale tieto naučené zručnosti sú ľahko vyzdvihnúť.

Prvé bozky
Prvé bozky môžu zostať po rokoch otravnou pamäťou, či už boli príjemným zážitkom alebo nie. Len nezabudnite dýchať a vychutnať si tento zážitok, pretože váš prvý bozk môže byť nezabudnuteľným momentom, aby ste sa mohli držať. Ak nemáte veľa skúseností, jednoducho zrkadlite svoje partnerky a nechajte ich jednoduché. Akonáhle ste mali o niečo viac skúseností, môžete skúsiť prevziať vedenie a vyskúšať niektoré pokročilejšie zručnosti.

Zlepšiť svoje bozkávanie zručnosti
Ak ste mali nejaké cvičenie bozkávanie a chcete zosilniť svoje zručnosti, môžete preskúmať francúzsky bozkávanie, bozkávanie v rôznych polohách, a bozkávanie na rôznych miestach, ako je podvodná alebo v daždi.

Komunikácia je dôležitá
Ak chcete so svojím partnerom vyskúšať niečo jedinečné, pred chvíľou sa o ňom porozprávajte, aby ste sa uistili, že ste spokojní s vyskúšaním niečoho iného. Nechajte svojho partnera vedieť, čo sa vám páči a nepáči, pokiaľ ide o bozkávanie. Naučiť sa hovoriť so svojím partnerom o tom, čo sa vám páči, pokiaľ ide o intimitu, je dôležitá schopnosť rozvíjať a vytvárať zdravé, milujúce vzťahy, ktoré si cenia otvorenú a čestnú komunikáciu. Aj keď sa to môže zdať divné diskutovať o tom, čo sa vám páči romanticky, môžete tak vytvoriť úžasnú príležitosť dozvedieť sa o sebe navzájom.

Spojte sa s partnerom
Bozkávanie je skvelý spôsob, ako sa môžete úzko spojiť so svojím partnerom. Ak ste ešte nemali prvý bozk, alebo niekoho bozkávate prvýkrát, nezabúdajte, že bozkávanie vám môže pomôcť s radami, či ste vy a váš partner alebo dátum romanticky kompatibilní. Stráviť nejaký čas učiť sa o tom, čo vy a váš partner ako romanticky a vychutnať si v nejakej dobrej bozkávanie praxi.

(Visited 119 times, 1 visits today)
Share