horoskop

Vplyv znamení na partnerský život

Ako vplýva znamenie zverokruhu na váš partnerský život. Aby ste vedeli, čo prináša zverokruh do romantických vzťahov, pripravili sme pre vás veľký prehľad. Znamenia zverokruhu zdôrazňujú odlišné aspekty každej osobnosti.

Ryby

Ste veľmi citlivý, a to je vaša sila aj vaša slabosť. Ľahko sa raníte, preto sa vyhýbate ľudom až pokiaľ ich nespoznáte. Dajte šancu ľudom a budete prekvapení výsledkom. Divoká príroda k vám tento rok ženie viacero dynamických ľudí.

Baran

Baran je znamenie sily a nezávislosti. Barani vedia, čo chcú a sú ochotní urobiť pre výsledok všetko. Sú sebavedomí ale to môže hraničiť až s aroganciou a despotizmom.  Baran hľadá niekoho, o kom vie že je super, že ho ohnivo nadchne a pochopí rozdiel medzi hnevom a vášňou.

Býk

Býk je prirodzene tvrdohlavý a rezervovaný. Je ťahúň a hľadá inú samostatnú dušu. Mal by sledovať kritikov, myslia to často dobre.

 

Rak

Je komlikovaná povaha, má vlastnú citlivosť a hlboký vzťah k láske. Budete mať jeho srdce ak si ho získate. Rak nie je osoba na hranie. Rak hľadá niekoho, kto rešpektuje jeho citlivosť.

 

Lev

Silný charakter môže ľahko odradiť lásku. Aj preto môže byť lev osamelý a pritom byť v strede pozornosti. Má magnetickú osobnosť, takže ostatné znamenia sa obvykle hrnú na leva. Lev je veselý a charizmatický, je dobré využívať túto silu.

Panna

Mala by sa snažiť počúvať svoje srdce. Duša je láskavá a vidí potenciál, tam kde ho iní nevidia. Panny sú vyberavé.

Váhy

Rovnováha a stabilita váh ich predurčuje k tomu, že hľadajú niekoho, kto by priniesol rast a uznanie ich sveta.  Niekoho, kto je čestný. Hľadajú niekoho s rovnakými vibráciami. Aj keď to niekedy trvá dlhšie, niekoho si nájdu.

 

Škorpión

 

Silná, tajomná a zvodná osobnosť. Len zriedka zdieľa bohatstvo hlbokých citov s ľudmi v okolí. Potrebuje niekoho, kto vie byť skutočne otvorený. Škorpión hľadá niekoho, kto dokáže skrotiť jeho emócie.

Strelec

Emocionálny kočovník. Cestuje od vzťahu k vzťahu. Má otvorené srdce. Často je prospešné pre partnerský vzťah, že sa necháva unášať emóciami.

(Visited 113 times, 1 visits today)
Share