Vzťah k Feng shui

Feng Shui vás učí, ako chrániť všetko, čo vás zaujíma. Vo vesmíre, symbolicky, môže byť energia lásky v Juhozápade stará, že musíte kompasom namerať doma Juhozápad a začať starať o miesto v byte, kde sa Juhozápad nachádza.
Po prvé, preskúmajte stav vášho vzťahu a záležitosti lásky vôbec. Nechajte svoju myseľ otvorenú a pozerajte sa s očami bez cenzúry. Čo vidíš? Môže sa stať, že oblasť lásky je na toalete, na chodbe, v spálni alebo úplne chýba. Je to dôležité pre všetky tieto veci! Pokúste sa upraviť oblasť lásky, aby ste sa cítili dobre a krásne. Buďte však opatrní, ak máte na toalete veľa lásky, nerobte žiadny hluk. Bohužiaľ vaša láska uteká odpadom preč, zrejme máte problém si vzťah udržať, keď už máte šťastie niekoho vôbec stretnúť. Musíte svojej láske na toalete nájsť náhradné miesto v byte, ktorým je Juhovýchod v obývacej izbe.
Vo Feng Shui je najdôležitejšia vec pracovať so symbolmi. Vezmite napríklad uvedené WC, ktoré je tiež symbolickým vyjadrením osudu vašich vzťahov. Na ochranu, stabilizáciu a udržiavanie vzťahu Feng shui odporúča niekoľko symbolov:
Kačacie mandarínky

Základný symbol mandarínskej kačičky patrí k najtradičnejším a najúčinnejším symbolom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej Mandarisnke_kachnickydomácnosti a rodine. Kačice sú známe svojou lojalitou, oddanosťou, starostlivosťou a vzájomnou starostlivosťou, ktorú venujú svojmu partnerovi. Spoločne sa starajú o svoj vzťah, sú si rovnocennými partnermi, vedia sa podeliť o všetky každodenné nutnosti a povinnosti, aby potom mali dostatok času, ktorý si užijú spoločne.
Kačacie mandarínky zachovávajú mäkkú, milujúcu energiu ako začiatok vzťahu. Táto počiatočná energia je príliš krehká a náchylná k poškodeniu len stereotypizáciou a povinnosťou každý deň. Nedovoľte každodenným dňom preniknúť do vzťahu a naplňte ho nuda namiesto lásky. Kačičky vytvorí rad príležitostí, ako udržať čerstvú energiu lásky stále živú, naučí vás vážiť si vzťahu a partnerskej lásky.
Krištáľový lotos lásky Crystal_lotos_lask

Krištáľ sa vo Feng shui využíva pre svoje veľké čistiace schopnosti, lebo vie absorbovať negatívnu energiu a transformovať ju na pozitívne. Lotus je symbol čistoty, úprimnosti, mieru. Lotus je pravdepodobne schopný získať to najlepšie zo zlých situácií tým, že prevezme šťastie do šťastia. Lotos vám dáva možnosť prekonať prekážky a problémy aj v tých najťažších situáciách. Spojenie krištáľu a lotosu lásky umocňuje silu symbolu, ktorý vám bude verným pomocníkom v ťažkých chvíľach. Krištáľový lotos lásky je pre každého človeka dôležitý, pretože nesie energiu svetla, nádeje a lásky.
Kohútik ventilátora s ametystémom

Nesmierne dôležitý symbol pre páry, ktoré sa chcú chrániť nielen pred neverou a mimopartnerskými vzťahy, ale aj pred zasahovaním do súkromia vzťahu. Takéto rušenie a zásahy môžu pochádzať od rodičov, súrodencov, kolegov v práci, priateľov.
Kohout_s_vějířem_a_ametystemNěkdy môže ísť o mamičku alebo kamarátku, ktorá je u vás na návšteve každú voľnú chvíľu. Narušiteľom vzťahu môže byť kamarát, kolega, ktorý ťahá partnera stále za športom, na pohárik, na pánsku poradu. Inokedy môže ísť o závistlivú známu, ktorá vám lásku nepraje a snaží sa vás s partnerom rozoštvař. V najvážnejších prípadoch sa do vzťahu skutočne dostane tretia osoba v úlohe milenky alebo milenca. Ani v jednom prípade sa nedá povedať, že by vzťah fungoval, pretože sa partneri vlastne ani nemajú šancu stretnúť, nieto spolu tráviť čas. Láska potom zmizne a odcudzenie a oddelenie sa plnia do vzťahu. Keď sa partneri stretnú a zistia, že nemajú nič spoločné.
Nedovoľte, aby sa veci dostali tak ďaleko. Urobte doma miesto Kohútovi s vejárom a ametystom a v živote miesto pre svojho partnera a váš vzťah. Urobte priestor pre lásku a spoločné zážitky. Chráňte krehké súkromie vzťahu a jednotu vašej lásky.
Kohút je symbol mužskej energie schopnej pôsobiť. Fanúšik je symbolom ženskej energie, ktorú môže chrániť a starať sa. Ametyst vo forme gule je symbolom jednoty, harmónie, rovnováhy. Poloha kohúta s ventilátorom a ametystémom v hale sledovať hlavné dvere. Odtiaľ bude môcť vyhnať všetky nepriateľské vplyvy, ktoré by inak zasahovali do vzťahu a poškodili partnerskú lásku a dôveru.
Mystický uzol

Feng shui symbol nekonečnej lásky neprerušovaný bez vplyvu. Láska je najsilnejšou väzbou medzi ľuďmi. Zároveň je tak zraniteľná, krehká, že je ľahké ju poškodiť a stratiť lásku. Preto je to najcennejší dar na svete. Mystical_House Ak ju niekedy nájdete, chráňte ju, postarajte sa o ňu. Láska je najdôležitejšia vec. To všetko je význam mystického symbolu Nod.
Mystický uzlík, dávny tibetský symbol, predstavuje jemnú energiu lásky posilnenú múdrosťou a súcitom. Vo Feng shui sa odporúča nielen ako ochrana, ale aj ako cesta k nájdeniu seba samého, bezpodmienečného prijatia a lásky. Akonáhle dokážete milovať sami seba, prijať sa, takí, akí ste, ste pripravení na skutočný, hlboký vzťah.

(Visited 205 times, 1 visits today)
Share