Zelená káva a jej účinky

Aké sú pozitívne vlastnosti zelenej kávy? Tento doplnok stravy je skvelým pomocníkom pre každého, kto chce stratiť nadbytočné množstvo a myslí si, že je na zdraví zdravý. Nejedná sa však o zázrak, ale o „spravodlivý“ doplnok zdravej výživy, ktorý musí byť podporený so všetkou jeho energiou a silou, aby tento efekt bol skutočne vnímateľný a trvalý. Určite stojí za to pamätať.
Ktorá zelená káva by mala pomôcť?

Kava-zelenaV prípade zelenej kávy môžete hovoriť o mnohých pozitívnych vlastnostiach. Veľa antioxidantov, prevencia civilizačných ochorení, podpora chudnutia, zlepšenie srdcovej aktivity alebo zníženie rizika žlčových kameňov alebo obličkových kameňov. A to nie je všetko, podľa niektorých zdrojov je zelená káva tiež prirodzené antibiotikum.
Chlorogénne kyseliny a kávové kyseliny – to sú dve hlavné zložky zelenej kávy, ktoré pomáhajú nášmu zdraviu. V posledných týždňoch a mesiacoch médiá hlásili najmä to, ako táto káva podporuje chudnutie. To sa skutočne robí nepriamo, pravidelné sifonovanie znižuje rýchlosť vstrebávania cukrov a tým minimalizuje možnosť ich prípadného premeny na telesný tuk.

(Visited 63 times, 1 visits today)
Share