8 kryštálov, ktoré by ste mali mať doma

Empatici sú najviac energeticky citliví ľudia na zemi. Sú jedineční, intuitívny a často ovplyvnený činmi iných. Mnoho z nich sa naučilo v priebehu rokov svojho života, ako chrániť a brániť seba od energetických polí druhých, ale tak aby neublížili.

Kryštály sú skvelé pre empatiu. Každý z nich má jedinečný vplyv na energiu ducha. Je ich 8 a každý z nich by ste mali mať vo svojich domovoch.

ametyst

1. Ametyst

Ametyst je ochranný kameň. Zvyšuje duchovné uvedomenie a priťahuje pozitívnu energiu. V rovnakom čase odpudzuje negatívne energie, a to duchovné aj éterické. Je to tiež vhodný kameň do vášho auta.

2. Modrý topaz.

Modrý topaz je dôležitým kameňom empatie, pretože to pomôže jasne myslieť a komunikovať svoje túžby do vesmíru. Pomáha tiež vidieť obraz a zmierniť napätie vyvolané svoje sociálne, v práci alebo milostný život.

3. fosílie.

Nie je to celkom kameň alebo kryštáľ. Fosília je tiež blaho pre empatiu. Kým organická hmota je dávno preč, podpis energie je stále prítomný. fosília udržiava empatiu uzemnenú a silnú.

 

4. Jadeit.

Jadeit  je populárny kameň pre milovníkov, a to by malo byť pre empatiu dôležité.  Pomáha vyrovnať niekedy protichodné energie partnerov a bráni príliš veľa osobných škodám  počas hádky a nezhôd.

Natural rough lapis lazuli stone on a white background.
Natural rough lapis lazuli stone on a white background.

5. Lapis lazuli.

Lapis lazuli je ďalším prvkom ochrany, ale s väčší vplyv na duchovný rast. To vám pomôže zostať objektívny a neberie akcie druhých príliš osobne. To je veľký kameň pre kanceláriu alebo pracovisko, rovnako, ako to pomáha držať hlavu jasné a vaša energia neviazaný.

6. Tyrkys.

Tyrkysová je konečný anti-negativita kameň. To rozptyľuje negatívne energie z vášho priestoru pri vytváraní silnejšie puto medzi vášho tela a vášho energetického poľa. Tento kameň je zvláštne, pretože trochu ide dlhú cestu. Malý kúsok môže naplniť celý dom s upokojujúce energie.

tyr

7. Unakite.

Unakite je menej známy kameň, čo je ešte dôležitejšie mať vo svojom arzenáli kryštálu. Unakitunakyit pomáha vyrovnávať svoje emócie a prináša svojho ducha bližšie na druhú stranu, udržať si pripojený k uplynuli blízkymi, ktorí kontrolujú v na vás čas od času.

 

8. Zoiste.

Zoiste je tiež neobvyklý, a je ideálny pre viac umeleckých empaths. Pomáha podporovať individualitu, tvorivosť, a čo je najdôležitejšie, prepojenosť s ostatnými. Mnoho umeleckých empaths stáť introvertný a pokúsiť uzavrieť druhým von. Zoiste pripomína nášho ducha, že ľudský kontakt nie je len dôležité, ale aj zábavné.

(Visited 114 times, 1 visits today)
Share