11 spôsobov, ako priniesť pozitívnu energiu do vášho života

Nachádzate sa v skupine ľudí a niekto vkročí s čiernym oblak, ktorý visí nad hlavou. Ich energia vás odpudzuje a môžete nájsť svoju vlastnú náladu postihnutú. Tak ako by ste nemohli byť jedným z týchto ľudí?

Všetci máme zlé dni, ale pomocou niekoľkých jednoduchých trikov sa môžete vyhnúť tomu, aby sa tento čierny mrak rozrástol a vznášal nad vami a našiel si vlastnú pozitívnu energiu.
1. Nezabudnite na negatívy

Stalo sa to. To, ako to reagujete, je dôležité. Ak sa rozhodnete byť obeťou toho, čo sa stane, vaša negatívna energia získa impulz. miesto:

Prestaňte premýšľať o tom, ak nemôžete urobiť nič na to, aby ste to vylepšili (ak sa na túto situáciu vyskytne nejaká myšlienka, nedovoľte, aby pokračovala – donúť sa premýšľať o niečom inom).
Nehovorte o tom viac, ako to absolútne musíte. Nedávajte mu energiu!
Nájdite požehnanie a poučenie v situácii. Môže to chvíľu trvať, ale ak zostanete zaneprázdnení, hľadáte ich, nebudete sa zaoberať tým, ako vás niečo negatívne ovplyvnilo.

2. Nehovorte o svojich problémoch, chorobách, chorobách alebo starostiach

Čím viac energie dáte, čo je zlé, tým viac pretrváva. Áno, všetci potrebujeme odvzdušniť raz za čas, ale ak odvzdušníte, alebo dokonca, keď len premýšľate nad tým, čo sa deje, tu sú niektoré pravidlá:

Nemyslite si alebo nehovorte: „Som taký chorý, cítim sa, že som prebehol v kamióne! Neviem, ako sa dostanem cez týždeň! „Myslieť alebo povedať:“ Chytil som nejakú chybu, ale ja sa starám o seba a každý deň sa cítim lepšie! “
Nemyslite si alebo nehovorte: „Táto práca je strašná! Môj šéf je blbec a nikto ma neocenil! „Myslieť alebo povedať:“ Hľadám lepšiu prácu a medzitým sa snažím učiť čo najviac, aby som mal prospech. V skutočnosti je môj šéf dokonalým príkladom toho, ako sa so zamestnancami zaobchádzať! „

3. Milujte a prijímajte sa

Ako si ty. TERAZ.

žena, meditujúca okolo vodyJe ľahké sa poraziť sám o tom, čo sa deje, ale koľko energie dáte vašim pozitívnym vlastnostiam?

Robte to viac. Pre každý negatívny komentár, ktorý urobíte o sebe, dajte si PÁNOM komplimenty.
4. Uvoľnite minulosť

Nemôžete nič vrátiť späť. Hotovo. Odpusťte iným, odpustite sa … učte sa od svojich chýb, učte sa od chýb iných, pamätajte si, že žiadna neľútostná alebo neslušná činnosť niekedy prichádza z lásky, ale z miesta hlbokej vnútornej bolesti (môžete byť súcitný s touto bolesťou bez toho, aby ste ochotní konať z bolesť) a uvoľnite energetické zaťaženie, ktoré nesiete: zášť, odpor, bolesť, zranenie, sklamanie, smútok, hnev, vina … nechajte to všetko ísť.
5. Nedávajte svoju silu ani šťastie

Pamätajte si, že keď kritizujete, posúďte alebo obviňujte ostatných, rozhodujete sa, že sa sústredíte na to, čo robia zle alebo čo je s nimi zlé – a dáte týmto ľuďom moc ovládať vašu náladu a stav mysle. Opýtajte sa sami seba, prečo niekoho správanie vás dráždi toľko, že si dovolíte, aby ste sa na to rozrušili.

Prečo správanie druhých ovplyvňuje vašu náladu?

Prečo im dáte moc ovládať svoje šťastie?

Namiesto toho, aby ste kritizovali, posúdili alebo obviňovali, nájdite niečo, na čo im môžete pochváliť.
6. Nehovorte áno, keď myslíte nie

Ctiť svoje potreby, priority, čas a energiu! Budete to odporovať. Ušetrite svoj drahocenný čas a energiu pre veci, ktoré sú pre vás zmysluplné, alebo v prípadoch, keď vás ostatní žiadajú, aby ste niečo urobili, uistite sa, že vám prináša spokojnosť a radosť. V opačnom prípade zdvorilo.
7. Smejte sa! Úsmev!

Obklopte sa s pozitívnymi ľuďmi, ktorí vás smiať.
8. Buďte vďační

Oceňujte mnohé požehnania, ale tiež oceňujte boje a frustrácie. Ako ste sa kvôli nim obohatili?
9. Nebojte sa

Použite svoju predstavivosť na zobrazenie toho, čo môže ísť správne, namiesto toho, čo sa môže pokaziť. Trénujte sami, aby ste vizualizovali najlepší scenár. Buďte orientovaní na riešenie, nie na problém. Zamyslite sa len s ideálnou situáciou, nie s aktuálnou problematickou situáciou.
10. Vypnite ho

Cvičenie vás fyzicky odstraňuje z vašich problémov a tiež vás odstraňuje psychicky. Ak sa o niečo obávate, musíte dať svojmu mozgu šancu spracovať veci.

žena beží na pláži

Cvičenie zaplaví váš systém pomocou endorfínov, ktoré uvoľňujú pocit, uvoľní stres a uprostred dlhej jazdy na bicykli, prechádzku alebo plávanie … alebo uprostred lezeckej steny, môžete zrazu mať epifánia. Alebo aspoň na chvíľu budete plne prítomní a nebudete sa obávať budúcnosti.
11. Buďte prítomní

Keď hovoríte o tom, že ste prítomný, zaujímajte sa o to, čo robíte, bez ohľadu na to, aké „nudné“ alebo „svetské“ to môže byť – citácie určené, pretože každá aktivita môže byť urobená tak zaujímavá, ako ste ochotní ju urobiť. To vás udrží v momente a vaša myseľ bude preč od vašich problémov a starostí.

Máte moc ovládať náladu. Tieto cvičenia s pozitívnou energiou používajte každý deň. Neskôr budete vysoko vibrujúci slnečný lúč, ktorý rozžiari náladu všetkých!

(Visited 222 times, 1 visits today)
Share