Feng Shui tipy pre obývaciu miestnosť

Možno ste si všimli, že sme tu veľkí fanúšikovia feng shui v MyDomaine. Od výberu izbových rastlín, ktoré prinášajú veľa šťastia a šťastia k výberu umeleckých diel, ktoré inšpirujú zhromaždenie spolu s blízkymi počas jedla, sme neustále hľadaní spôsobov, ako priniesť dobré vibrácie domov pomocou tohto starovekého čínskeho umenia. Koniec koncov, ak niekoľko malých vylepšení dizajnu môže zvýšiť vašu produktivitu alebo zlepšiť kvalitu spánku, prečo by ste si zdobili svoj dom podľa toho?

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako čo najviac využívať priestor, ktorý je pravdepodobne najviac využitý v každom dome (známy aj ako obývacia izba), poklepali sme na experta Lauru Cerrano. “V závislosti od rozloženia vášho domu alebo bytu je obývacia izba jednou z prvých izieb, ktorá vás pozdraví pri vstupe,” vysvetľuje. “To znamená, že prezentácia vašej obývačky prináša určitý pocit, emócie, zmýšľanie a energetickú frekvenciu predtým, než sa odvážite do zvyšku svojho domova.”

Prečítajte si informácie o Cerranovom bezpečnostnom tipu pre obývacie izby feng shui, vrátane najlepšieho umiestnenia na gauči a jedného doplnku, ktorý by mala mať každá obývacia izba, bez ohľadu na to, aká je malá.

Sarah Sherman Samuel

Predtým ako začnete kupovať (alebo dokonca hýbať) nábytok, Cerrano odporúča, aby ste najskôr posúdili, ako používate obývaciu izbu. Na to, aby sa loptička valila, navrhuje otázka: “Aké aktivity sa budú konať v obývacej izbe? Používa sa hlavne na zábavu, zábavu, prácu alebo stravovanie? Budú hostia využívať priestor na spánok? z vyššie uvedeného? ”

“Pochopenie funkcie miestnosti ukáže, aký typ nábytku (a koľko kusov nábytku) skutočne potrebujete,” hovorí Cerrano. “Potom sa môžete rozhodnúť pre najlepšie usporiadanie celej miestnosti.” Pre dobrý feng shui, “je tiež dôležité zabezpečiť, aby tok pohybu k nábytku a okolo neho bol prístupný a neobmedzený”, radí, čo je potrebné zvážiť pred rozbitie na bočnom stole.

Nezáleží na funkcii priestoru, žiadna obývacia izba je úplná bez gauča – a ako sa ukazuje, jeho umiestnenie môže mať veľký vplyv. “Rovnako ako v každej miestnosti, do ktorej používate feng shui, je najlepšie vytvoriť si” vedúcu pozíciu “, vysvetľuje Cerrano. “Skrátka to znamená, že obyvatelia sediaci na gauči v obývacej izbe majú jasnú výhodu, kto vstúpi po celú dobu.”

Po výbere príkazového miesta pre váš gauč budete pravdepodobne chcieť vedieť, kam umiestniť svoj televízor. “Väčšina televízorov je v týchto dňoch tak štíhla, že ich môžete pripevniť na stenu, čo pomáha udržiavať elegantnejšiu a elegantnejšiu prezentáciu,” hovorí Cerrano. Keď príde na otázku, či by ste mali zavesiť svoj televízor cez krb, Cerrano to odporučí, ak je to možné. “Ak je to jediné umiestnenie v obývacej izbe, aby ste ju umiestnili, choďte na to,” hovorí. “Ak je však váš zámer vytvoriť priestor pre väčšie prepojenie a rozhovor s rodinou, umožnenie krbu byť hlavným ohniskom je oveľa lepšou voľbou.”

(Visited 21 times, 1 visits today)
Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *